Imperity

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Tartós mikro-pigmentes krémhajfesték szakmai felhasználásra organikus argánolajjal, lenmagolajjal, fehér gyöngy kivonattal. Élvonalbeli formulája biztosítja a páratlan teljesítményt, az ősz haj fedését, a haj minőségét és fényét.

Frufru3

2020. május 26.

Netről rendeltem meg a 7.222 árnyalatot, gyönyörű intenzív lila szín!! Végre! Ez az én színem. Én nem értem, miért olyan kevés intenzív lilát forgalmaznak, pirosvörösből szinte minden hajfesték márkának van több színmélysége is, a lilákból vagy sötétet, vagy vörös-violet, violet-vörös árnyalatot lehet leginkább kapni. Vagy keverőszínekkel kutyulgatni. Ez élénk, tiszta-lila, a hajtöveknél rózsaszíneslila, de nem idétlenül, nagyon szép. Viszont! nagyon büdös, olyan keserű, orrotmaró kémiai szaga van, tudom, hogy a hajfestékeknek nem az illata a fő jellemzője, de ilyet régen használtam már, remélem a mosásokkal elmúlik ez a szag a hajamból. Azt nem tudom, hogy az oxi vagy a festék maga ilyen.
Azt még megemlíteném, hogy 9%-os oxit használtam, és meglepődtem, hogy nem lett olyan sprőd hatású, gubancos a hajam, mint korábban valamelyik ilyen festésnél..érdekes. De lehetséges, hogy egy hosszú hajat jobban megvisel, nem tudom.
A fakulásról még nem tudok nyilatkozni, de a festés eredménye jónak tűnik. (Szerintem már ilyenkor látszik, hogyan sikerült a fedés)
Megelőlegezem az 5 csillagot, árban is nagyon jól kapható, ha elérhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Megelőlegezem az 5 csillagot, árban is nagyon jól kapható, ha elérhető.

Réka91

2020. március 16.

Sajnálom a negatív tapasztalatokat, hiszen nekem bejött ez a festék. Kerülöm a drogériás festékeket, ezért kerestem kellékesben egy olyat, ami nem túl drága és nem is árt. Ezt ajánlották, bejött és használom 2-3 éve. Szépen színezi a hajat, nem okoz gondot a fejbőrnek és nem is szárítja a hajam. Amikor már nő le, akkor is van még fénye. A szőkéket használom 10 és 11-es színmélységben a saját oxijával. Keverni is szoktam, úgyis teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

pihike

2020. január 2.

Szomorú vagyok nagyon nagyon, hogy 2 hónapja kipróbáltam ezt a hajfestéket.
Egyetlen egy festés úgy tönkre ágra a hajamat, hogy azóta sem tudom helyrehozni semmivel.
Hajpakolást minden héten teszek a hajam rá, de ez sem segít.
Nem ajánlom senkinek se ezt a festéket. Olyan mértékben kiszárította, hogy azóta sem jön helyre. ☹️☹️☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

Szomorú vagyok nagyon nagyon, hogy 2 hónapja kipróbáltam ezt a hajfestéket.
Hajpakolást minden héten teszek a hajam rá, de ez sem segít.

edusi

2018. október 19.

Sajnos nekem nem a legjobb.Annyit ér amennyi az ára.Nem szép a fedése, még fejleszteni kéne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Mancilor

2018. augusztus 19.

Befestettem a hajam és meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem szárította ki a hajam. Sőt, még jobb,mint az előző festék. Sötétebb lett, mint amire számítottam, de nem vagyok fodrász. Így annyi festéket kenek fel amennyit kell és nem rakok hozzá hydrogenperoxidot azért, hogy minél gyorsabban elérjem a kívánt szint. Sokkal egységesebb színe lett. Könnyebb volt lemosni is. Sokkal könnyebb. Egyenlőre 4 csillag, mert kíváncsi vagyok mennyire bírja a mosást. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Detta98

2018. április 6.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, régebben is használtam a kék árnyalatot, teljesen meg voltam vele elégedve. Nos, az eredmény egy nagy nulla. Szó szerint. Sötétbarna hajamat egy év volt mire leszőkítettem, rákentem a KÉK feliratú festéket. Bár elég gyanús volt, hogy a tálkában egyfajta lilás árnyalatot vett fel, kíváncsian vártam az eredményt, ami lemosás után fogadott. Barna.....Hát így b*sztam el egy napot az életemből. Nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

cicc

2018. március 20.

A fodrászom többször is ezzel a hajfestékkel festette a hajam,és számomra nagy csalódás.. 2 hajmosás után kikopott, csak addig volt olyan színe amilyet akartam, míg elsőnek meg nem mostam..pluszban szerintem ennek köszönhetem hogy nagyon száraz a hajam is. Régen drogériás festékkel festettem, negyed ilyen rossz nem volt a hajam állapota mint most..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Noncsikaaa

2018. március 11.

Megelőlegezem az 5 csillagot, bár még csak most festettem be a hajam! 7.32! Ez az a szín, amit másfél éve kerestem, és már szinte letettem róla, hogy megtalálom azt a sötétebb szőke árnyalatot, ami meleg, de se nem vörös, se nem sárga! Való igaz, használtam hozzá még egy kis lila mixtont (Kallos KJMN-nel tökéletesen kompatibilis volt). Az oxival elkeverve egy elég sűrű, nagyon gazdag, krémes állagú festéket kapunk, amivel számomra kissé nehézkes volt dolgozni eleinte, mert hígabb állaghoz szoktam hozzá. Viszont legalább nem folyik… Az illata nem erős, bántó, a fejbőrömet nem csípte, és amit észrevehető volt még: nagyon könnyen ki tudtam mosni a hajamból. A végeredménnyel én totálisan elégedett vagyok. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de később jelzem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Zara79

2018. február 18.

A két csillag amit adtam az maga a termék elegáns csomagolása ami ismeretlenül először megfogott a termékben! Viszont maga a festék az borzalmas... egyáltalán nem ápol, szárít és két hajmosás után kikopott! :( Az illat megfelelő de az nagyon kevés egy gyönyörű, ápolt ,tartós hajszín eléréséhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Hulkilla

2017. november 24.

Hiába jó illatú és írják,hogy ilyen jó anyag van benne meg amolyan..
Nekem óriásit tört a hajam és ismerősömnek is ez b.szta tönkre.
Rettenetes gyártmány!
És ahhozképest drága is ......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 24.

Hiába jó illatú és írják,hogy ilyen jó anyag van benne meg amolyan..
Nekem óriásit tört a hajam és ismerősömnek is ez b.szta tönkre.
Rettenetes gyártmány!
És ahhozképest drága is ......

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology