Imperity

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Tartós mikro-pigmentes krémhajfesték szakmai felhasználásra organikus argánolajjal, lenmagolajjal, fehér gyöngy kivonattal. Élvonalbeli formulája biztosítja a páratlan teljesítményt, az ősz haj fedését, a haj minőségét és fényét.

killerkrem

2024. március 25.

Osztom az előttem szóló véleményét! 5.0 árnyalatot rendeltem a netről ráadásul, próba-szerencse alapon! A szín nagyon jó, pont olyan, amit mindig is szerettem volna drogériás társaitól, erre mindig sötét barna szinte fekete (volt amikor fekete!) lett a hajam. Nem merek 5 csillagot adni, mert fiatal korom ellenére minden festéket ledob az ősz hajam, valamint nem tudom hogyan kopik. Semmiképp sem szeretném elbízni magam, de így megszáradt hajjal, egyelőre elégedett vagyok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

szeretemafankot

2024. március 22.

Akiknek tönkre tette a haját, érdekes mód mind szőkék. Szerintem itt nem a hajfesték volt a gond, hanem a szőkítés...
Az én tapasztalatom pozitív, 5.00 árnyalattal festettem be a hajam és egy csodaszép sötétbarna színt kaptam. Nem szúros a szaga, nem csípett, minimálisan szárít (mint minden hajfesték) Nekem a Yellow Color volt az ez előtti próbálkozásom, na az egy katasztrófa. Napokig fájt tőle a fejbőröm is. Ahhoz képest ez a festék bomba 🙏 szerintem innentől ezzel festem a hajam. Ár értékben is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

Alexa930

2024. január 20.

Kipróbáltam a 10.21 - es árnyalatot leszőkített hajon. Konkrétan nem csinált vele semmit, ezért váltottam a 9.11-esre, de az eredmény ugyanaz. Majd az Spl levendula árnyalatot, amitől foltokban kék és lila lett a hajam. Minden alkalommal fodrász csinálta.
Egyszerűen katasztrófa a termék, hiszen nem elég pigmentált, a leszőkített, visszapigmentált hajam egyszerűen ledobja.
Egyetlen előnye, hogy ápol, így nem teszi tönkre a haját. De nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

HRea

2023. június 10.

Én mindent próbáltam már, ami drogériás. Szőke, barna, fekete.. Erre váltottam, mert ismertem már a hajápoló termèkeket.
Én nagyon szeretem. Picit sötétebb először, de ahogy kopik szépen helyre áll a színe. A hajam fényes, puha.
A szőke árnyalatot használom 11.11 árnyalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

A szőke árnyalatot használom 11.11 árnyalat.

Licsilicsi

2023. április 8.

Én 2 éve használom ezt a festéket. Elégedett vagyok vele. Könnyű vele dolgozni és a 100 ml kiszerelést 2 hajfestésre be lehet osztani. Alfaparfról tértem át erre a hajfestékre, mert azt nem szerette a hajam. Gyönyörű színei vannak, de nagyon megviselte a hajamat. Aztán áttértem a Singularity festékre és egyáltalán nem bántam meg. Mivel nekem gyorsan nő a hajam, ezért kb 3 hét után már szépen látszik a lenövés. A kopás minimális, nem rosszabb, mint az Alfaparf-nál. 9.33 árnyalatot használok, nekem nagyon tetszik, hogy van egy kis rezes beütése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

Frufru3

2022. április 22.

Update: Te jó ég, majdnem eltelt 2 év, azt hittem ez tavaly volt, elfelejtettem a tartósságról írni....pedig 1 mosással kb majdnem ki is mostam a hajamból!!
Érthetetlen számomra, mint egy fizikai színező!
Pedig annyira gyönyörű volt és 9es oxival!! Lehet ezért nem viselte meg a hajamat?? Mert be sem jutott..nem értem.
Tök ciki volt, először szép lila, aztán 2 hét múlva kb semmi..
Kár érte, ha valaki tud ilyen tartós színt, örömmel fogadnám!
Még 1ről olvastam, Subrina 7/6 intenzív, ha az is csak eddig tart, azt hiszem lemondok erről a színről

2020.május 26.
Netről rendeltem meg a 7.222 árnyalatot, gyönyörű intenzív lila szín!! Végre! Ez az én színem. Én nem értem, miért olyan kevés intenzív lilát forgalmaznak, pirosvörösből szinte minden hajfesték márkának van több színmélysége is, a lilákból vagy sötétet, vagy vörös-violet, violet-vörös árnyalatot lehet leginkább kapni. Vagy keverőszínekkel kutyulgatni. Ez élénk, tiszta-lila, a hajtöveknél rózsaszíneslila, de nem idétlenül, nagyon szép. Viszont! nagyon büdös, olyan keserű, orrotmaró kémiai szaga van, tudom, hogy a hajfestékeknek nem az illata a fő jellemzője, de ilyet régen használtam már, remélem a mosásokkal elmúlik ez a szag a hajamból. Azt nem tudom, hogy az oxi vagy a festék maga ilyen.
Azt még megemlíteném, hogy 9%-os oxit használtam, és meglepődtem, hogy nem lett olyan sprőd hatású, gubancos a hajam, mint korábban valamelyik ilyen festésnél..érdekes. De lehetséges, hogy egy hosszú hajat jobban megvisel, nem tudom.
A fakulásról még nem tudok nyilatkozni, de a festés eredménye jónak tűnik. (Szerintem már ilyenkor látszik, hogyan sikerült a fedés)
Megelőlegezem az 5 csillagot, árban is nagyon jól kapható, ha elérhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

Érthetetlen számomra, mint egy fizikai színező!
Tök ciki volt, először szép lila, aztán 2 hét múlva kb semmi..
Kár érte, ha valaki tud ilyen tartós színt, örömmel fogadnám!

2020.május 26.
Megelőlegezem az 5 csillagot, árban is nagyon jól kapható, ha elérhető.

martuska83

2020. október 9.

Július óta festem saját magam a szőke hajam, előtte fodrász csinálta, de miután vidéken fizettem 9500 Ft-ot egy tőfestésért vágás nélkül így elegem lett. Előtte L'Oreal szuperszőkével lett festve a hajam, de a fodrászkellék boltban ezt ajánlották a 11.21-es színt. Nekem bevált. Most tervezek hozzá keverni a 911-esből is, meglátjuk mit tud. De nem szárította ki a hajvégem, seborrheás a fejbőröm, és csak a Vichy dercos jó rá, semmi más, de ez a termék nem bántotta a szuperérzékeny fejbőröm. Nekem az illatával sincs bajom, szagoltam már ennél büdösebbet is. Jól fed és tartós is, elég 1,5 havonta festeni a lenövést. Teljesen elégedett vagyok vele, árban is megfelelő. Ráadásul a 100 ml nekem 2 festésre elegendő így főleg megéri megvenni számomra. Váll alá érő a hajam van. Szeretem, maradok nála!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

emiko

2020. augusztus 27.

Neki köszönhetően lett szőke hajam. Mellette szól az ára, ezérz próbáltam ezzel. A hajam puha és szép a színe. A 911-es árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Réka91

2020. március 16.

Sajnálom a negatív tapasztalatokat, hiszen nekem bejött ez a festék. Kerülöm a drogériás festékeket, ezért kerestem kellékesben egy olyat, ami nem túl drága és nem is árt. Ezt ajánlották, bejött és használom 2-3 éve. Szépen színezi a hajat, nem okoz gondot a fejbőrnek és nem is szárítja a hajam. Amikor már nő le, akkor is van még fénye. A szőkéket használom 10 és 11-es színmélységben a saját oxijával. Keverni is szoktam, úgyis teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

pihike

Korcsoport: >54
2020. január 2.

Szomorú vagyok nagyon nagyon, hogy 2 hónapja kipróbáltam ezt a hajfestéket.
Egyetlen egy festés úgy tönkre ágra a hajamat, hogy azóta sem tudom helyrehozni semmivel.
Hajpakolást minden héten teszek a hajam rá, de ez sem segít.
Nem ajánlom senkinek se ezt a festéket. Olyan mértékben kiszárította, hogy azóta sem jön helyre. ☹️☹️☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 2.

Szomorú vagyok nagyon nagyon, hogy 2 hónapja kipróbáltam ezt a hajfestéket.
Hajpakolást minden héten teszek a hajam rá, de ez sem segít.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology