Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: mercivagyok, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Csibedli

2016. november 17.

Uuuuuu. Nem is tudtam hogy még lehet kapni! Dejóóó! Veszek is egyet! Tini koromban ez volt a kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

PETRA820718

2016. január 26.

Impulse, nekem soha nem megy ki a divatból, sosem válik unalmassá.
Nagyon jó illata van, a tartóssága is megfelelő deohoz mérten.
Ha spray-t keresek és nem dezodoráló hatással, akkor a legmegfelelőbb választás számomra az Impulse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Impulse, nekem soha nem megy ki a divatból, sosem válik unalmassá.
Nagyon jó illata van, a tartóssága is megfelelő deohoz mérten.

laanyka

2015. október 25.

amikor anyukám mesélte, h fiatal korában ez volt a kedvenc dezodor márkája az összes fiatal csajszinak, muszáj volt kipróbálnom :D nekem olyan érzésem volt tőle, mint amikor gyerekkoromban vm idősebb ffi családtagom a régi kocsijában csak azért illatosított be, mert jött a család :D nagyon vicces volt amikor használtam és ez eszembe jutott, de inkább nem veszem újra :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Klaudia2

2015. június 5.

Jó illata van nagyon 350ért nem drága:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Jó illata van nagyon 350ért nem drága:)

citronella

2015. április 16.

A Rossmannban ma vettem meg 350Ft-ért (zöld cédulás volt,szerintem kivonják :( ) táskába dobálós deonak,mert a melegben azért jól jön és így jobban megérte,mint egy mini deo. Az illata isteni,igazi vaníliás,remélem a hatása is rendben lesz. Szerintem betárazok belőle még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Móni-ka

2014. augusztus 25.

Már újra is vettem! Nagyon hozza a régi életérzést, elsőosztályú termék! A Sweet Smile társához is írtam véleményt, egyik jobb, mint a másik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

babyface

2013. december 12.

hihetetlen, de hozza ugyanazt az életérzést mint régen. :) gondoltam ha már van akciós kuponom hozzá a dm-ben kipróbálom. az illata isteni nem volt kérdés, hogy ezt választom (imádom a vanilliát) hatása is szuper, persze fontos, hogy illatban hozzá illő parfümmel párosítsuk mert elég intenzív vanillia illatot árasztottam a nap végén is. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

tengerkek0

2013. november 3.

Naggyon jó az illata,és sokáig tartós!Nekeem 5 pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Naggyon jó az illata,és sokáig tartós!Nekeem 5 pont!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.