Indola

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rzsofi, Módosítva: 2019. november 7.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok

Tisztító sampon amely mélyen tisztít és eltávolítja a felesleges zsírt és a formázó készítmények maradványait, felfrissíti a fejbőrt és ellátja a hajat a szükséges táplálással. A ginzeng gyökér kivonat visszaadja a haj vitalitását és sugárzó megjelenését.

• mély tisztítás

alexa12

Vanessza012

2022. január 26.

Tökéletes mélytisztító sampon.
Zsíros hajra ajánlom, ezzel kitolható a hajmosási idő.
Nekem szőkített a hajam vége, ezért csak a tövét mosom ezzel a végét pedig az Indola Repair samponnal.
Teszik a dolgukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 26.

Tökéletes mélytisztító sampon.
Zsíros hajra ajánlom, ezzel kitolható a hajmosási idő.
Teszik a dolgukat.

Vivenna

2021. szeptember 21.

A tökéletes sampon zsíros hajra. :)
2 naponta hajmosás már a múlté, ezzel 5 napig simán kihúzom, és még akkor sem tűnik zsírosnak a hajam. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz 1 flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

A tökéletes sampon zsíros hajra. :)

betty23

2020. december 25.

Általában szulfátmentes sampont használok, mert elég száraz és göndör a hajam, viszont kb. minden harmadik hajmosáshoz őt használom, hogy megszabadítsam a hajamat a felhalmozódott termékmaradványoktól (pl. szilikonok). Valóban nagyon mélyen tisztít, a fejbőrömnek is jól esik egy alaposabb tisztítás. Az illata is nagyon kellemes, nem túl erős, vagy tolakodó, olyan uniszex illat. Nagyon kevés kell belőle, mégis kíválóan habzik. Akinek picit jobban zsírosodik a haja, annak állandó használatra is el tudom képzelni. Árban is hihetetlen jó, sokkal jobban megéri, mint a drogériás cuccok. 1.5 litert 4000 Ft-ért vettem, remélem azért az 1 év alatt elfogy. :D

update: Már egy ideje csak ezt használom és még mindig egy jó termék, de az én fejbőrömet így télen már egy kicsit szárítja állandó használat mellett. Egy picit szárazkorpás is egy-két részen a fejem tőle. Valóban fényt ad a hajnak, azt határozottan észrevettem, de szerintem folyamatosan az én száraz hajamnak ez már túl szárító, hiába aránylag hamar zsírosodik a fejbőröm. Szerintem továbbra is csak alkalmakkor fogom használni mélytisztítás címszóval. Am a szulfátmetesség viszont nekem nem vált be, mert az meg nagyon zsírosít. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Adél Zsanna

2020. július 9.

Ez a harmadik samponom a márkától, az első az aktiváló volt, amit szintén nagyon szerettem és sokat nőtt tőle a hajam (3 flakonnal használtam el), a második a regeneráló volt, ami egy borzalom és ekkor ajánlotta a fodrászom ezt, hogy az amúgy gyorsan zsírosodó ugyanakkor érzékeny hajamra ezt kezdjem el használni! 2 flakonnal használtam el belőle és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele! Szépen megtisztította a hajamat, fényes de puha lett, DE abszolút nem szárította ki a festett, érzékeny hajam! Tényleg kevésbé zsírosodott gyorsan, pluszként pedig a tartása is jobb volt! Illata kellemes, jól habzik, kevesebb kell belőle mint egy sima drogériás samponból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions