Best of Beauty 2019

Indola

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akane, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kétfázisú, hajban maradó balzsam

edusi

2018. október 19.

Nagyon jó termék, finom puhává varázsolja a hajat pedig nekem nagyon száraz és erős hajam van.Már többször vettem, volt hogy nem volt éppen a nagykerben és mást ajánlottak helyette, de visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Loona

2017. július 8.

Éveken keresztül használtam, annyira elégedett voltam vele, hogy vegyes érzelmekkel bár, de még akkor is ezt vettem újra, amikor amúgy jó ideje már csak cruelty-free termékeket vásároltam, és a krémeim legalább 95%-a állatkísérlet-mentes volt. Az utolsó flakon második felére azonban valahogy elvesztette a hatékonyságát, az addig megszokotthoz képest kétszer annyit fújva sem volt meg ugyanaz a hatás - valószínűleg inkább a hajam állapotában történt változás, mint a termékben, de emiatt végül leváltottam, és nem fogom többé újravásárolni - szerencsére úgy tűnik, találtam másik terméket, aminek a hatékonyságával (és CF-ségével is) elégedett vagyok. Csillagot emiatt nem vonok le.

Nem teljesen rendeltetésszerűen használtam: nagyon vékony szálú, kócosodásra hajlamos hajam van, amit ennek tetejébe még azzal is kínzok, hogy szőkítem. Kifésülést könnyítő spray nélkül sajnos egyszerűen nem tudok létezni, hiába vagyok kívülről nézve ijesztően óvatos a kifésüléskor. Ezt a sprayt hosszú éveken keresztül erre a célra vetettem be, és nagyon jól tette a dolgát. (A "normál balzsam" kimosása után) törölközőszáraz hajra fújtam belőle, mielőtt nekiálltam a szárítás előtti kifésülésnek (ez a lépés sajnos nem elhagyható, mert enélkül katasztrófa, ahogy kinézek, és az utána ezt megszüntetendő szükséges hosszú vasalgatás valószínűleg ugyanannyit ártana a hajamnak, ha nem többet), utána, ennek a spray-nek a segítségével pedig ez a művelet sokkal könnyebben ment, mint nélküle. Nem nehezítette el a hajat, sőt: egyszerűen semmi, de semmi érzete nem volt, sem közvetlen felvitel után, sem szárítás után, csak a hatásból lehetett észrevenni, hogy használtam :) A szórófej jól porlasztott, nagy felhőt csinált, így könnyű volt nagyobb területre egyszerre felvinni a kondicionálót. Az ára az átlag drogériás termékekénél picit talán drágábbnak tűnhet elsőre, de nagy mennyiséget kapunk, nekem egy flakon kb. 3 naponta kb. 10 fújásnyit használva egy évig elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

agen

2016. április 14.

Elég jó alternatívája a schwarzkopf bonacoure-jának, nekem egy évig elég volt. Nagyon jó illata van és féláron jutottam hozzá fodrászkellékesnél. Négy csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Akane

2014. február 2.

Száraz, szőkített, eléggé rossz állapotú volt a hajam, amég el nem kezdtem használni ezt a hajban maradó balzsamot. :) Nagyon szeretem, kellemes az illata, könnyen használható, és ha hajmosás után nem használok kimosandó balzsamot, akkor is könnyű ezzel kifésülni a hajamat. Hajvágás előtt szoktam még használni. :) Mindenkinek ajánlom, akinek kicsit is száraz a haja, vagy csak nehezebben fésüli ki. Én tuti újra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.