Indola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szucsnori, Módosítva: 2019. október 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A száraz haj hidratáló és tápláló kondicionálója. A benne található jojobaolaj regenerálja a haj nedvességét, és mindenféle kár nélkül táplálja a hajszálat. Az első használat után a haj láthatóan sima, táplált és fényes lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

f_fancsu

2021. április 24.

Segített az amúgy vizesen gubancos hajam kifésülésében, kellemes illata volt, száradás után puha volt a hajam. Kétszer újra vásároltam, sokáig elég. Az ára miatt váltottam, mivel én csak simán haj kifésülés miatt vettem, arra szerintem picit azért drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

balkri

2020. november 25.

Fodrászom használta először a hajamon és az első használat után napokig simogattam a hajamat, hogy milyen hidratált lett. A második alkalom után vettem is egy terméket, amit azóta otthoni hajmosásnál is használok. Nedves hajra pár fújás és ennyi. Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajat és nagyon kevés kell belőle. Az én hullámos hajam kiszárításnál igényli az extra táplálást és ez a termék erre jó. Az árára nem emlékszem, de max. 3500-4 000 Ft lehetett. Nem mondom, hogy csodaszer, mert olyannal még hajápolás terén nem találkoztam, de egy jó kis hidratáló szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.