Inebrya

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 5 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aiya, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Argán olajjal védelmezi és táplálja a gyenge, élettelen, igénybevett hajat. Anti-oxidáns hatású, hatékony védelmet nyújt a szmog és a káros környezeti hatások ellen. UV-filtert, jojoba és napraforgómag kivonatokat tartalmaz. Kíméletesen és alaposan tisztít, hidratál, visszaadja a hajnak a természetes életerejét, ragyogását. Kifejezetten ajánljuk napozás, strandolás és úszás után. Nagyon kellemes, finom, nőies illatú.

Ár: 5 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sky

2017. április 19.

Kellemes, olajos, puhító sampon, ár-érték arányban kifejezetten jónak tartom. Csodát ne várjunk tőle, de egy drogériáshoz képest egyáltalán nem szárít, jól tisztít, nem fakítja a festett hajat. Akinek nagyon zsírosodásra hajlamos a fejbőre, annak nem ajánlom, kifejezetten száraz, festett hajra működő sampon. Illata nem agresszív, nem is marad sokáig a hajban. Az összetevők alapján nincs benne olyan, amitől én személy szerint írtóznék. Nem irritált, talán picit zsírosította a hajam, de alig észrevehetően (így is-úgyis két-három naponta megmosom). Könnyebben nem tudtam kifésülni, nekem ehhez sajnos balzsam kell. Összességében nem rossz, de a kedvencemet (PHYTO - Phytonectar (már nem kaptható sehol... :( ) nem übereli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Aiya

2015. augusztus 31.

Nagyon jó termék, isteni az illata és nagyon puha, selymes lett tőle a hajam. A pakolással együtt vettem meg, nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol