Inebrya

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aiya, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 190 Ft

Speciális hamvasító és tápláló sampon szőke, szőkített, melírozott és ősz hajra. Selyem proteineket, szőlő-kivonatokat és lila mikro-pigmenteket tartalmazó formulája hatékonyan tünteti el a narancsos-sárgás tónusokat. Az ősz haj tónusát fokozza, varázslatos csillogást nyújt. Kellemes gyümölcsös – szőlő illatú.

Ár: 1 850 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1290 Ft
Ár: 4 190 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1290 Ft

trixyyhprincess

2021. december 8.

Teljesen random választottam ki egy fodrászkellékesben, igazából elsősorban a neve tetszett meg. 🍦😃
Szerencsére nemcsak "bejött" vagy "elmegy", hanem számomra igazi csoda.
Amikor vettem, sajnos valamiért nagyon sárgás árnyalatú lett a hajam festés után, és ez a sampon konkrétan megmentette.
Lilára nem fogja be a hajat, viszont ha önmagában használva akárcsak 5 percig is rajta marad, akkor brutálisan kifehéríti, de sokan örülnek ennek, szóval attól függetlenül, hogy nálam nem a totál fehérség, és hamvasság volt a cél, nem róhatom fel hibának.
Én a sima samponommal szoktam összekeverni, megmosom a hajam, 1-2 percet rajta hagyom, aztán lemosom, így kiüti a sárga színt, szép, szőke lesz a hajam, de nem túl fehér.
Nagyon szeretem, most rendeltem újra Notinoról. Amikor ingyenes a szállítás, akkor megéri beruházni rá, 2000 ft alatt hozzá lehet jutni a 300 ml-s kiszereléshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

Szerencsére nemcsak "bejött" vagy "elmegy", hanem számomra igazi csoda.

no1.katica

2020. szeptember 13.

A kedvenc samponom! Egyszer megmosom a márka általános tisztitó samponjával a hajam, utána ezzel. Nem hagyom rajt csak simán átmosom vele, mint egy normál samponnal. Azóta nem sárgul a hajam :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

toberedina

2019. május 31.

A fodrászom ezt a termékcsaládot használja, így ott ismerkedtem meg vele. A hajam sárgulásra hajlamos sajnos, de ez gyönyőrűen hamvas szőkén tartja a balayge-ra festett hajam:-)
Hetente egyszer mosom vele hajam, olykor ritkábban és tökéletesen végzi a munkáját.
Vigyázni kell vele, mert a kezet, körmöket nagyon könnyen befogja, csak többszöri mosással megy le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.