Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsilany86, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápoló kényeztetés a kezeidnek. A könnyű állagú, hamar felszívódó, organikus argánolajat tartalmazó krém csodát tesz a kéz bőrével. Csak a puha és ragyogó bőr marad neked!

clark

2021. április 12.

Nekem ez vált be a legjobban - gyorsan és nyom nélkül szívódik fel. Állaga, hidratáló hatása is klassz! Annyira érzed hogy valamit kentél a kezedre pont amennyire kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

GabriellaBodnar

2020. október 20.

Sokat elhasználtam már belőle, kellemes illat, hamar beszívódik, az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Evelyne03

2020. június 25.

Ez a kézkrém nekem nem vált be. Egyáltalán nem hidratál és sajnis zsíros érzetet hagy maga után. Nem újravevős :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

muffinka

2020. április 8.

Hidratáló hatása számomra nagyon gyenge. Eléggé száraz a kezem, télen ki is repedezik, ennek elmulasztására teljesen alkalmatlan, így nekem sajnos csak 2-es. Ettől függetlenül, akinek nem száraz a keze annyira, lehet hogy jó választás, nagyon hamar beszívódik, nekem az illata is tetszik, viszont valóban elég híg. Ha épp nincs nálam más krém, tűzoltásra elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

eddiethestray

2020. április 8.

Isteni illata van, egészen kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik, bár elég vizes állagú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Juccimo

2019. október 22.

Nekem nagyon parfümös volt az illata, az állaga pedig kicsit túlságosan híg. A hatása nem volt rossz, éjszakára elhasználgattam, újra nem venném. A tekerős kupak nagyon nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

S.K

2019. október 6.

Kellemes az illata. Jól hidratál és gyorsan beszívódik. Nálam ez plusz pont, mert utálom a ragacsokat a kezemen. 😁 Nem csodaszer, de rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

neederika

2019. május 4.

Imádom! Gyorsan beszívódik, hosszú távon hidratál. Nincs zsíros érzése és tapintása a bőrömnek. Határozottan érdemes venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

indiigo

2019. február 19.

Tavaly télen vettem egy példányt. Masszív ekcémás a kezem, így nem vártam a megváltást ettől se, nem is jött, de a körülményekhez képest kellemesen csalódtam, a kézfejem állapotán ideig-óráig (napi 2-3 kenés mellett) úrrá tudott lenni. Negatívuma, hogy gyorsan elfogyott, elég híg, és annak ellenére is nehezen szívta be a bőröm, hogy az nagyon száraz (ezért csak 4*), cserébe viszont nem hagyott zsíros érzetet. Az illata nekem nagyon kellemes, és plusz pont a természetessége is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Naoto

2019. január 10.

Nekem eléggé száraz a kezem télen, és ez a krém nagyon kevés. Bekenés után közvetlenül még egész jó a hatása, de ez nem tart sokáig. Maximum tavasszal és nyáron tudnám használni, de akkor meg minek... Elkenegetem, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.