Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsilany86, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper intenzív hidratáló krém, amely tökéletesen gondoskodik bőrödről, biztosítja a hosszan tartó ápolást.

Ha ezt a különlegesen dús és tápláló krémet használod, bőröd igazán elégedett lesz! Az organikus kókuszolajnak köszönhetően bőröd rugalmas és hidratált lesz. És még az illata is fenséges!

Ár: 300 Ft , Eladó: hdia
Állapot: 1szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen
Ár: 500 , Eladó: Signum
Állapot: Párszor használtam, szinte tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

szaboszilvii

2021. január 12.

Imádom az illatát! a tusürdő önmagában nem elég nekem ezért ezt közvetlen fürdés után szoktam használni, a kettő együtt mennyei, a bőröm nagyon szereti! Kevés elég belőle, így sokáig használható! Újravevős!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Alsace

2020. április 24.

Életem leghatástalanabb hidratáló krémje, pedig sokat vártam a márkától, a samponjukat szerettem. Lassan szívódik fel, többszöri kenegetés után sincs semmilyen eredménye, pedig épp a száraz bőröm miatt vettem meg... Kézkrémnek is ugyanilyen silány, nekem hatalmas csalódás volt ez a termék. Talán azoknak jó, akiknek nincs száraz bőrük és csak egy kis minimális testápolásra van szükségük. Talán tinilányoknak jó lehet, akkor még nekem sem volt múmia szárazságú bőröm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

szanii

2020. április 13.

Juuj. Ez a testapolo számomra annyira “olcsó” benyomást ad. Karácsony utáni kiárusításban vettem, mert még korábban nem használtam inecto termékeket. Hat, nem is fogok. Annyira víz alapú ez a testapolo, alig hidratal, kenegetni kell sokat mire a feher réteg beszivodik. Az illata elég kellemes, de ujra nem fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

TimiEger

2020. január 23.

Jajj de nagyon szuper! ❤️🧡💛 Gyorsan beszívódik és nincs utána semmilyen ragacs. Nagyon szeretem az illatát és a doboza kacatka tartó lett végül. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Nagyon kellemes kókusz illata van,. Nekem lassan szívódik be, pedig száraz a bőröm. Néhány percre fehér réteget hagy, azonnal nem lehet öltözködni. Viszont kiadós, ár-érték arányban elég jó. Nekem a tégelyes csomagolás is bejön, az utolsó cseppig felhasználható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Holdsarlo

2019. március 29.

Tetszik az illata, viszont a hidratáló hatása nem érződik sokáig. Klóros víz által kiszárított bőrömre sajnos kevés. Nekem kicsit lassabban szívta be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

estrella95

2019. január 8.

Az argán olajos testápoló után óriási csalódás volt. Nem szívta be a bőröm, nem hidratált megfelelően és ezért hamar fel is adtam a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Jucuus

2018. november 25.

Nagyon jó kókusz illatú, hamar beszívódik, a szàraz bőrt puhára varázsolja. Nagyon el lett találva ez a hidratáló krém. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

DiamondStoni

2018. november 18.

Testes krém, de könnyen beszívódik, ha úgy van, több rétegben használom. Amire nekem nagyon bevált, az a napégés. Zseniálisan nyugtatja a kipirosodott, akár hámló bőrt is, és helyre is teszi. Nyáron must have termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

cherry19

2018. július 30.

Nem értek a testápolókhoz, talán 3 év alatt fogy el egy nálam, nagyon ritkán használom, de ez tetszik nagyon.
Még a karácsony utáni csomagkiárusításon vettem ajándék-árban, megérte nekem. Könnyed, könnyen beszívódik, egész jól hidratál és tetszik ez az illat. Első szaglásra nekem is kókusz, viszont ahogy dolgozom be a bőrömbe inkább majdnem égett karamellillatra emlékeztet, de hamar elillan.
Jó cucc. Egy évszázadra elég lesz kb, de azt hiszem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Jó cucc. Egy évszázadra elég lesz kb, de azt hiszem újravevős.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak