Inecto

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita1984, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A Naturals intenzív hidratáló krém tusfürdő tiszta kókuszolajat tartalmazó gazdag formulája gyengéden tisztítja és hidratálttá teszi bőrét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dyana91

2021. március 23.

Illata miatt vettem meg, ami nagyon tetszett, de sajnos zuhanyzás után már nem nagyon érződött a bőrömön. A tusfürdő maga átlagos, kellemesen habzott és nem szárította a bőröm, de szerintem túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Agnes91P

2021. március 8.

Ajándékcsomagban kaptam a testápolójával együtt. A testápoló nem annyira jött be, de ezt a tusfürdőt szeretem. Olyan illata van, mint a Bountynak :) Jól habzik, nem szárít, szeretek vele fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

szaboszilvii

2021. január 12.

Most leárazáson jutottam hozzá, nagyon szeretem! Igaz valakinek nem jön be az illata, viszont nekem kifejezettten tetszik! Nem marad meg sokáig a bőrömön az illat, de a testáplójával kiegészítve nagyon jó! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Lettike77

2020. november 22.

Ajándékba kaptam, én nem szeretem kifejezetten a kókuszos illatokat. Az illata kellemes, jól habzik. Aki szereti ezt az illatot annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

szanii

2020. április 13.

Kiárusításban vettem. Jó az illata, elhasználgatom, de ujra nem fogom venni. Jól habzik, árban is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

KittyLady

2020. március 12.

Nekem ez a termék nem jött be, az illata nagyon mű, a bőrömet szárítja, a tubusból a végét alig tudtam kinyomni.Egyetlen pozitivuma hogy nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

2020. február 9.

Amikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett az illata de amikor otthon használtam éreztem valami furcsa utóillatot is ami nem annyira tetszett. Az illata elég hamar elmúlik. Hát nem az eddigi legjobb tusfürdőm az biztos ráadásul az ára sem a legolcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nikki1202

2019. május 24.

Megvettem a samponnal, balzsammal, hát nagyon várom hogy elfogyjon. Igazából semmi illata nincs, nem nagyon érzem magam tisztának használat után, egy edzés utáni izzadt testet egyáltalán nem frissít fel, és nem is veszi el a szagot. Nekem ő csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Holdsarlo

2019. március 29.

Mindig igyekszem olyan termékeket vásárolni amit nem tesztelnek állatokon és nagyrészt természetes összetevőket tartalmaz. Sajnos nekem ez a tusfürdő nem vált be. Kicsit hidratált, de egyszerre sokat kellett ahhoz belőle használnom, ráadásul eléggé csúszott és nem oszlott el rendesen a bőrömön. Az illata viszont tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Sziporka88

2019. január 3.

Isteni finom az illata, mely hosszan megmarad a bőrön. Az egyik első vegán drogériában kapható termék volt amit kipróbáltam négy éve, azóta is szeretettel használom a márka többi termékét. A tusi állaga krémes, jól habzik. Nem szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.