Inecto

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: zsii, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Legfontosabb összetevője a bambusz kivonat, aminek köszönhetően a haj erős és ragyogó lesz.

mucskalaura

2020. december 13.

A legjobb sampin, amit valaha használtam. Én a kondícionálóval együtt használom, és nagyin meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

inimini

2020. március 10.

Nyár óta használom ezt a sampont és eddig nagyon szeretem. Nagyon ritkán, de mintha kicsit zsírosítaná a hajamat, de ezt megbocsájtom neki.

Up. 2020.03.10 Jöttem lepontozni sajnos. Nagyon sokáig kitart és még mindig imádom az illatát de örülök, hogy elfogyott, mert a flakon végére már iszonyat zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Burya

2020. január 22.

Nekem ez jött be a legjobban az Inecto samponok közül. A kókuszos és az argános picit jobban hidratál, tehát aki e célból keres sampont, annak inkább azokat ajánlom, de nekem nagyon gyorsan zsírosodott tőlük a hajam. Ennek az illata is jobban tetszik, frissebb, mint a másik kettő, és a hajamat sem zsírosítja, a balzsamjával együtt használva szép fényes, puha haj a végeredmény. Az egyetlen hátránya, hogy nehezen habzik fel, így viszonylag nagy mennyiség kell belőle, nekem emiatt nem is tartott ki sokkal tovább ez a nagy tubus, mint a feleekkora kiszerelésű samponok. Ár-érték arányban viszont így is kenterbe ver kb. mindent, úgyhogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Momo87

2019. november 28.

Festett száraz hajamat olyan fényesre és puhára varázsolta Jövök még updatelni hosszútávú együtt működésünkről...

Update: sajnos ezek a vegan samponok nem elég tartalmasak a festett hajam ápolására! Párom használta el !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

babaanya

2019. október 8.

Több hónapnyi használat után a következőket tudom mondani róla: az illata nekem sok, a hatása kevés. Hajmosás után is olyan érzésem van, mintha zsíros maradt volna a hajam, 2 nap múlva moshatom újra. Sok kell belőle, egyáltalán nem habzik fel, nem gazdaságos. Hajvég ápoló ugyan nem kell utána, de csak azért, mert zsíros érzet marad utána és erre már nem tennék még egy réteget. Sajnálom, hogy nem vált be, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

kiskacsa480

2019. szeptember 27.

Eddig az argánosat próbáltam aztán ezzel kezdtem el szemezni. Félve vettem meg de nem bántam meg mert, ez sokkal jobban tetszik! Nagyon kellemes az illata, extra selymes és fényes lett a hajam tőle! Sokkal kevésbé is zsírosodik és már csak hetente 2x mosok hajat ami évekkel ezelőtt elképzelhetetlen lett volna mikor még a nem naturális, szilikonos és miegyéb sampon csodákat használtam. Nagyon örülök, hogy mertem váltani és kísérletezni. Elégedett vagyok! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kinyi

2019. szeptember 10.

Én is tesztelésre kaptam, és sajnos engem nem varázsolt el. Nekem igen könnyen zsírosodik a hajam, így alapból nem voltak olyan elvárásaim, hogy ettől majd kevésbé fog, de nekem sajna már a második nap sokkal laposabb volt a hajam és fényesebb (nem a jó értelemben), mint szokott. Viszont a hajvégeim meglehetősen szép állapotban vannak. Valóban nem igazán habzik, ami számomra egy sampontól fura, de szerintem hozzá lehet szokni. Pozitívum még, hogy az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

slytherclaw

2019. augusztus 26.

Tesztelésre kaptam én is. Sajnos nem vált be, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Az elején jó volt, három napig is szép volt tőle a hajam, de kb. két hét után elmúlt a csoda és már a hajmosás másnapján elkezdődött a zsírosodás. Szerintem sem habzik rendesen, első samponozásnál meg végképp nem. Az illatát szeretem, a Lush Big nevű samponjára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

esteianim

2019. augusztus 23.

Az én tapasztalatom alapján ez a sampon megfelelően habzik és tisztít - avagy a funkcióját ellátja. A gazdaságos kiszerelés pozitív érvként szól mellette. Ami számomra nem volt pozitív, az az illat: én a bambusztartalomról és a csomagolásról asszociálva egy "zöld" illatot vártam, ehelyett viszont egy cukros-édes kompozíciót kaptam. Nem kedvelem benne ezt, de azért el fogom használni, hiszen a sampon ettől még megfelelően működik. (A terméket én is tesztelésre kaptam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Judittttt

2019. augusztus 8.

Nekem a véleményekkel ellentétben úgy feéhabzik azonnal, mintha kötelező lenne neki. Tisztít, és nagyon szárít is. Nekem emiatt nem tetszik és nem venném újra. De értékelem az állatkísérlet-mentességet, a kellemes illatot, habzást, tisztítást. Tökéletes állagú hajra el tudom képzelni, vagy gyorsan zsírosodóra pont jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.