Inecto

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2015. december 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Organikus kókuszolajjal gazdagított tartalmának köszönhetően ez az intenzív hajpakolás könnyen kezelhetővé és csodásan selymessé teszi a hajadat.

NeonPink

2019. október 19.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni. Sajnos a minimumot nyújtja, ami ennyi pénzért nevetséges. Olcsóbb termékek többre képesek. A hajam nem száraz, nem töredezik de még így is keveset nyújtott.
Kifésülhetőség minimális, fényesség nuku, puhaság minimális, a finom illat egy napon belül elillan.

Azért nem pontozom le jobban, mert azért nem teljesen pénzkidobás és rontani se rontott a hajam állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Unix

2017. július 5.

Nem vettem észere a hajamon nagy változást, hogy ezt használtam (már elfogyasztottam) csak egy kis puhaságot adott a hajamnak, ezért nem éri annyira meg szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Lillie

2017. május 19.

Sajnos nagyon nem vált be a száraz és mindenképp ápolást igénylő hajamon. Nem szárította tovább de azért vártam volna tőle amit igér . Az volt vele a tervem, hogy hajmosás után fent hagyom egy öt percet míg az arcbőr ápolási rutinom megejtem. De egy balzsammal szebb eredményt érek el, mint ezzel. Száraz nehezen kibontható hajrá abszolúlt nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

szaboalexa99

2016. november 3.

Ugyanolyan szuper a teljesítménye mint a balzsamának, samponjának. Nagyon puha lett tőle a hajam és egyáltalán nem nehezítette el. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

markidorka

2016. július 20.

Szeretem ezt a terméket,bár annyira nem vagyok elájulva tőle.Akinek nincsen extra hajápolásra szüksége,annak tudom ajánlani.A pozitívum a termékkel kapcsolatban számomra két dolog.Az egyik,hogy természetes anyagokat tartalmaz,ami jót tesz a hajnak,a másik pedig,hogy nem kell olyan hosszú ideig fent hagyni,mint a legtöbb pakolást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

lhekszi

2015. december 25.

Nem rossz, de csodat sem tett a hajammal. Egy Olcsobb, Balea balzsamot elobb megerezte a hajam. A kokuszt nem erzem rajta, semleges illata van szamomra. Eleg sokat kell hasznalnom ahhoz, hogy a lapockaig ero hajaman rendesen be tudjam kenni es ne erezzem szaraznak. Nem veszem ujra az biztos, rosszabb halistennek nem lett a hajam, de jobb sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.