Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

dodeszka95

2020. június 26.

Az Inecto samponokhoz képest ez nagyon jól sikerült.A samponokkal nem voltam megelégedve,d ennek jó illata van és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Evelyne03

2020. június 25.

Nagyon csalódott vagyok, 1x használtam a hetvegén, de többet nem szeretném! Nagyon fura volt, nem igazán habzott és nagyon gubancolódott a hajam tőle. :( Elajándékozom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

betty23

2020. június 1.

Évekkel ezelőtt jó pár flakonnal elfogyasztottam, ezt használtam amikor válltól derékig érőre növesztettem a hajam. A szilikonmentes, drogériás termékek közül szerintem ez egy nagyon jó termék! Én inkább szilikonos, professzionális termékekkel kísérletezek az utóbbi időben, viszont volt még egy flakonnal itthon, gondoltam elfogyasztom. Nekem elég sok kell belőle, viszont nagyon puha és kevésbé szöszös a hajam a használata után, pedig nekem nagyon kócos, száraz, göndör/hullámos, hosszú hajam van. Bár egy kis szilikonos szérumot tettem a hajvégeimre - ahogy szoktam- , de akkor is sokkal fényeseb és puhább lett a hajam, mint más szilikonmentes balzsammal. Akinek fontos, hogy szilikonmentes legyen a balzsamja, megfizethető terméket keres, annak nagyon tudom ajánlani! Az illata elég mű kókuszos, de nem sokáig marad meg a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Dalma027

2020. május 26.

Nagyon könnyen kezelhető, formázható hosszú hajam van. Odafigyelek arra, hogy kétszer mossam meg a balzsamot pedig mindig törölközőszáraz hajra viszem fel. Nem vasalom a hajam és a fodrászom is többször megdicsért, hogy szép, fényes a hajam. Ez az egyetlen olyan termék ami csak rontott a hajam állapotán. Száraz, szálkás lett a hajam alig pár mosás alatt. Ráadásul 1 nap alatt olyan lett, mintha legalább 5 napja nem mostam volna hajat. Általában 3 napig bírja a hajam a következő mosásig.
A sampon túl vizes, folyós, alig habzik a kondicionálót pedig nagyon nehezen lehet kimosni a hajból. Az illata semleges nekem. A hajamon nem éreztem egyáltalán. Nem fogom elhasználni mert csak többet árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

matanee

2020. május 10.

A samponjával ellentétben ezt szeretem. Könnyű, jó illatú, valóban pihe-puha lesz tőle az ember haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

kisenikoke

2020. április 29.

Egynek jó volt. Már régóta birizgálta a fantáziámat, hogy milyen is lehet mert lépten nyomon belefutottam ebbe a termékbe.
Az illata nekem eléggé mű volt, ami nem zavart cask picit természetesebb kókuszt vártam volna.
Amúgy elhasználtam és még ápolta is a hajam, szóval 4*.
Nem mondom, hogy most hogy elfogyott rohanok is a boltba, hogy megvegyem a következőt de ha valahol belefutok és nem less balzsamom akkor meg fogom venni mégpedig a jó ár-érték arány miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Amúgy elhasználtam és még ápolta is a hajam, szóval 4*.

PotaSaci

2020. április 7.

Már jó párszor újravettem és nem tudom megunni. Fantasztikus illata van, és tökéletesen végzi a dolgát. Eddig ez volt a legeslegjobb hajbalzsam, amit használtam. Gyönyörű, fényes, puha a hajam tőle és még kifésülni is könnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

udntknowwwhoiam

2020. február 20.

Rengeteg ideig használtam ezt a balzsamot,de rá kellett jönnöm,hogy ez egy nagy rakás sz*rt sem ér... A fél literes flakon kb. egy hónapig tartott ki úgy,hogy csak hetente egyszer mostam hajat annyit kellett belőle tennem a hajamra,hogy NAGYJÁBÓL kezelhetővé váljon.(akkoriban derékig érő hajam volt,de nem volt valami dús) Anno mikor elkezdtem használni nagy természetesség és vegánság lázban égtem,de aztán rá kellett jönnöm,hogy vannak ennél fényévekkel jobb vegán/természetes termékek. Hiába a szép marketinges szöveg, meg állatkísérlet mentesség. SENKINEK NEM AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Evee88

2020. január 11.

Most használtam először ezt a terméket és nem bántam meg.

A hajam száradt lett a szőkítések után, ezért olyan terméket kerestem ami selymesebbé teszi. Van egy megszokott tejes hajpakolás amit ilyenkor vásárolok/fodrászkellékesben kapható/, de most az nem volt nyitva, így egy drogériába mentem.

Erre a balzsamra esett a választásom, gyakorlatilag ránéztem.. odavonzott a fehér flakon kókusszal az elején .. beleszagoltam és jött is velem :):D

Nem ismertem a terméket, tényleg a flakonon sem láttam,sok infót, de örülök annak, hogy őt választottam.

Jó illatú, állaga krémes, könnyen a hajba lehet dolgozni, nem hagytam rajta sokáig mégis jóval puhább lett a hajam :) Könnyebben fésülhető, könnyebb szárítani, selymesebbé és puhábbá vált a hajam.

Ez volt az első használatom, kiváncsi vagyok milyen lesz a többi után. /olvasok is pár véleményt:))/

Ajánlom a terméket, nagyon finom az illata száritás után is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Most használtam először ezt a terméket és nem bántam meg.

Ajánlom a terméket, nagyon finom az illata száritás után is! :)

Noah27

2019. november 20.

Imádja a hajam. Az olajjal együtt használom.
Azért vettem mert az Alpecin c1 sampont vettem, az pedig szárít. Hajmosás előtt viszem fel, rajta hagyom kB 1 órát.
Jól védi a hajat a kiszáradástól. A töredezett hajvéget gyönyörűen "eltűnteti"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Imádja a hajam. Az olajjal együtt használom.
Jól védi a hajat a kiszáradástól. A töredezett hajvéget gyönyörűen "eltűnteti"

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2