Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Noah27

2019. november 20.

Imádja a hajam. Az olajjal együtt használom.
Azért vettem mert az Alpecin c1 sampont vettem, az pedig szárít. Hajmosás előtt viszem fel, rajta hagyom kB 1 órát.
Jól védi a hajat a kiszáradástól. A töredezett hajvéget gyönyörűen "eltűnteti"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Imádja a hajam. Az olajjal együtt használom.
Jól védi a hajat a kiszáradástól. A töredezett hajvéget gyönyörűen "eltűnteti"

Brunettee

2019. november 20.

Évek óta keresem azt a balzsamot, amivel hosszú távon is elégedett vagyok. Sajnos ez a termék sem az. Nagy bajok nem voltak vele, de nem volt elég hidratáló, pedig nincsenek kiszáradva/töredezve a hajvégeim. A kókusz illat mindenképp plusz pont nálam, de miután elhasználtam, nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Effi

2019. október 28.

Csodálatos!!!! Olyan puha, táplált, fényes, egészséges a hajam, mióta az egész kókuszos termékcsaládot használom, mint még soha! Imádom ezt a visszafogott kókuszillatot, nem mű, nem fejfájós, nem WunderBaum... :D
Hátközépig érő hajamra kb egy diónyi mennyiség kell, szóval elég gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Hátközépig érő hajamra kb egy diónyi mennyiség kell, szóval elég gazdaságos is.

Bandita13

2019. október 10.

Véletlenül jutottam hozzá...
Hajmosás közben érezhetően puhább a hajam. Az illata nem tart sokáig, sőt szárítás után már nem is érezni. Nem tett sem jót sem pedig rosszat a hajammal. Semmi extra hatása nincsen számomra.
Nem valószínű, hogy pótolni fogom, ha elfogyott.

UPDATE!!!
Korábban picit elhamarkodtam a véleményezést. Most javítani szeretném.
Ennek a balzsamnak az ára nagyon kedvező.
Illata használat közben finom kókuszos.
Hatása tagadhatatlan! Selymes, puha haj. A babahajak sem kószálgatnak el.
Korábban azt írtam, hogy nem veszem újra, de inkább mégis. Szereti a hajam, ezért szeretem én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Véletlenül jutottam hozzá...
Nem valószínű, hogy pótolni fogom, ha elfogyott.

UPDATE!!!
Korábban picit elhamarkodtam a véleményezést. Most javítani szeretném.
Ennek a balzsamnak az ára nagyon kedvező.
Illata használat közben finom kókuszos.
Hatása tagadhatatlan! Selymes, puha haj. A babahajak sem kószálgatnak el.

matanee

2019. szeptember 24.

A samponjával ellentétben ezt szeretem. Könnyű, jó illatú, valóban pihe-puha lesz tőle az ember haja. Abszolút bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Miamacska

2019. szeptember 24.

Annyi kokuszos sampont kiprobaltam....egyik sem volt jo. Zsiros, olajos erzes maradt utana a hajamon. De ettol nem. Fura volt elso par alkalommal hogy nem habzik annyira mint a normal samponok, de hozzaszoktam. Es jo. Puha tole a hajam, fenyes, selymes, nem zsirosodik olyan hamar es en ugy latom hogy nott is par centit. Plusz baromi nagy elonye hogy allatkiserlet mentes. :) Nekem nagyon bevallt, szerintem megtalaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nokedlee

2019. szeptember 12.

Nekem hihetetlenül bevált. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, és nagyon finom illatú.. 😊 Nekem alapjáraton szállós a hajam mosás után, de ezzel a termékkel egyáltalán nem az, nagyon könnyen kezelhető. Csak ajánlani tudom mindenkinek.. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Mantra

2019. augusztus 24.

Szilikonmentes balzsamot kerestem a lányom hosszú hajára. Az illata nem a legfinomabb kókusz illat, de elnéztem volna neki, ha bevált volna. Vizesen tényleg puha, simulékony haj az eredmény, jól fésülhető, de szárazon már nem túl szép az összkép, nem hidratál eléggé, ezért a hajvég száraz és fénytelen. Egyébként ne kell látnom, hogy nem műxik nálunk a szilikon mentesség...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ponihercegno

2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam a samponnal együtt. Elsőre a flakonban megszagolva kellemes illata volt, de a hajamra kenve, csak az alkoholt éreztem. Ezt még akár el is tudtam volna fogadni, de másnapra a hajam is teljesen kiszáradt és fénytelen lett. 2 hetet adtam neki, de soha többé nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. június 7.

5percig hagytam a vizes hajamon,jó sokat tettem rá,mert érezni akartam az illatát.
Mikor kiöblítettem,éreztem,hogy eddig ettől a legpuhább víz alatt a hajam! De amikor száradt,láttam és éreztem,hogy ez bizony szárazon már nem lesz olyan puha. Gyorsan egy pici adagot a tenyerembe felhigítottam vízzel,és átitattam vele a hajam. Bevált, így is fogom ezt használni,nem zsírosít,és puha a hajam :) az illata is megmaradt valamennyire.
Up, fél évvel lésőbb: Pár napja dobtam ki, háromnegyedig volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 7.

Up, fél évvel lésőbb: Pár napja dobtam ki, háromnegyedig volt.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2