Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

lex.98

2021. április 16.

Szeretem és brutálisan sokáig kitart ez a mennyiség, mondjuk sajnos annyira nem érzem a kókusz illatot a hajamban hajmosás után, lehet érdemes lenne mellé beszerezném a hozzá passzoló sampont is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

mucskalaura

2021. március 23.

A samponnal együtt használom. Előtte a bambuszos változatát használtam a márkának, az picit jobban bejött, illatra is, de ezt is imádom. Nem hiszem, hogy a közeljövőben el fogok szakadni a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

S_Reka

2021. március 2.

Samponjával együtt használom és nagyon szeretem mindkét terméket. A samponja kifejezetten szerelem nekem, ez a balzsam hozzá képest nem tud annyit, de szeretem “szettben” használni őket. Picit több kell belőle, mint más balzsamokból (kétszer samponozok és egy adag balzsammal is lassabban fogyasztom el mint a sampont, de kb egyszerre fogy el). Szép fényes és puha lesz tőle a hajam- és BRUTÁL jó illatú 😁. Már a második flakonok fogynak el, és amíg gyártják én ezeknél a termékeknél maradok 😍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Foxppy

2021. március 1.

A samponja nem a legjobb az alig habzas miatt, de a balzsam valami szuper! Nagyon konnyu utana kezelni a hajam, nem hagy csuszos erzest kimosas utan sem. Sajnos ebbol is tobbet kell hasznalni, mint egy masfajta balzsamnal a vegeredmeny miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Foxy666

2021. február 18.

Egyszer egy Dm-ben barangolós napon rátaláltam(igazából nem volt, amit kinéztem🙄😅), így látatlanban megvettem és csak utána olvastam róla.. korábban sok negatív kommentet találtam itt, de azok ellenére is kipróbáltam. Szerintem nem egy rossz sampon, jól tisztít, az illatát imádtam, viszont mindenképp kell hozzá balzsam, mert kicsit szárít.
Tulajdonképpen semmi olyan hihetetlen dolgot nem tud, viszont király, hogy 90%-ban természetes összetevőkből áll és vegán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Coconutoil

2020. november 15.

Nekem a samponja kicsit kínlòdás, mire valamennyire behabzik és úgy érzem végre meg tudom mosni a hajam.... De ez a balzsam csodàlatos. Nagyon szép fényes és egészséges végeredményt kaptam, mikor ezt használtam. Az olaját is pròbáltam már az is tuti jòl teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

fuge7

2020. október 18.

Nagyon jó kis balzsam, könnyű eloszlatni a hajon, selymes és puha tapintású lesz a hajam utána. A sampon párjával együtt szoktam venni, de önmagában is kiváló hajápoló.
Az illata kissé mű... de amúgy abszolut elégedett vagyok vele. Ennyi pénzért nagyon megéri megvenni és újravenni! Megy rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

sssniki

2020. szeptember 7.

Nem is tudom, vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Úgy igazából teszi a dolgát, de valahogy mégse olyan hatásos? Az illata finom, könnyű bemaszírozni a nedves hajba és fényes is lesz szárítás után. Használom vele még az olaját is, de mégis gyengének érzem ezt a kombót. Azoknak talán elég, akiknek szuper egészséges haja van. Én a szárazvegűek táborát erősítem sajnos...

Nem hiszem, hogy újra veszem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Nem hiszem, hogy újra veszem :(

dodeszka95

2020. június 26.

Az Inecto samponokhoz képest ez nagyon jól sikerült.A samponokkal nem voltam megelégedve,d ennek jó illata van és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Evelyne03

2020. június 25.

Nagyon csalódott vagyok, 1x használtam a hetvegén, de többet nem szeretném! Nagyon fura volt, nem igazán habzott és nagyon gubancolódott a hajam tőle. :( Elajándékozom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2