Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Vivus94

2022. július 11.

Szerintem egy teljesen átlagos balzsam, nem tud semmi extrát, nem is kell elvárni tőle. A minimális inci tetszik, de itt kimerült az előnyei listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

brigi50c

2022. május 28.

Egy fél fokkal jobb, mint a samponja, de azért nem az igazi. Egy akármilyen Kallos jobban hidratál sokkal, és tartósabb bevonatot képez. Ha a rossz állapotú hajam ápolni akarnám akkor nem ezt venném. Pedig ipari mennyiséget használok.
Ha elhasználtam, nem fogom többet újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Ha elhasználtam, nem fogom többet újravenni.

Lona22

2022. május 20.

Semmi különöset nem csinál, nem szebb tőle a hajam, mint a balzsam nélküli korszakomban. Az illata viszont nagyon kellemes, kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

OroszBeus

2022. április 2.

Nem tudom hogy pontozzam ezt a terméket mert 1 hónap használat után megromlott. Elképesztően büdös lett. Ugyanúgy tároltam mint a sampont de annak semmi baja. Magát a terméket egyébként szerettem nagyon szépen ápolta a hajamat és úgy terveztem hogy újra fogom venni de már félek hogy megint így járok. Nyílván nem a termék hibája lehet hogy csak selejtes volt de akkor is. 3* ot adok neki mert egyébként jó termék lett volna az alapján amíg használtam. Kár érte nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

szucsregina

2022. április 2.

Már többször újravettem ezt a terméket. Elképesztően kellemes kókusz illata van, szépen ápolja a hajam, fényes tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

pacsirta26

2022. január 13.

Nagyon szép fényes lesz tőle a hajam, az illata is nagyon kellemes, ha elfogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

b.hella.r

2021. december 10.

A samponjával együtt használom, az illata visszafogott, a samponnak kellemesebb kokuszos, ennek inkább krémesebb. A száraz hajamra kerestem olyan terméket ami hidratál és gazdagon ápol, szerintem ezt a fealadatot ellátja, nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam, viszont másnapra ez már kezd eltünni. A kókuszos hajolajat is használom, és igényli is a hajam a balzsamozás ellenére is. Az egyetlen dolog ami negatívum, hogy sok kell belőle, kicsit nehezen jön a flakonból, de akkor egyszerre nagyon sok. Szerintem újraveszem ha elfogyott, és szívesen kipróbálnám az argán olajos és avokádós testvérét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Lilium

2021. október 10.

A samponjával együtt telitalálat. Jól hidratál, a hajam napokkal a hajmosás után is álompuha, fényes. A kellemes kókuszillat már csak hab a tortán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

A samponjával együtt használom, és kifejezetten szeretem. Az illatuk is kellemes, nem tesznek csodát, de elvégzik a feladatukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Ivett93

2021. szeptember 8.

Samponjával és olajával használom én is. Állaga, illata számomra megfelelő! Használata után a hajam selymes, könnyen fésülhető. Számomra fontos szempont, hogy vegán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.