Best of Beauty 2019

Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Inecto Naturals hidratáló hajkondicionáló organikus kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Azonnal beszívódik a hajba és mélyen táplálja, hidratálja a hajszálakat.

Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 600 HUF , Eladó: swestr
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás esetén postázom (költség a vevőt terheli) vagy személyes átvétel Veszprémben
Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. június 7.

5percig hagytam a vizes hajamon,jó sokat tettem rá,mert érezni akartam az illatát.
Mikor kiöblítettem,éreztem,hogy eddig ettől a legpuhább víz alatt a hajam! De amikor száradt,láttam és éreztem,hogy ez bizony szárazon már nem lesz olyan puha. Gyorsan egy pici adagot a tenyerembe felhigítottam vízzel,és átitattam vele a hajam. Bevált, így is fogom ezt használni,nem zsírosít,és puha a hajam :) az illata is megmaradt valamennyire.
Up, fél évvel lésőbb: Pár napja dobtam ki, háromnegyedig volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 7.

Up, fél évvel lésőbb: Pár napja dobtam ki, háromnegyedig volt.

mucubebu

2019. június 2.

Egyszerűen IMÁDOM! Ár-érték-hatás viszonylatban biztos, hogy ez a legjobb termék a drogériákban. Én elég sokat szoktam felvinni, ilyen hajmaszk szerűen és imádja a hajam, utána nagyon puha lesz és nem töredezik. Valahogy jobban szeretem ezt, mint az argán olajas változatát. Abszolút must-have mindig ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Meoi

2019. május 27.

Nagyon jó! Samponnal együtt tökéletes! Illata jól érezhető 2-3 nap után is! Könnyen kifésülhető mosás után a hajam tőle.
Sima selymes, nem zsírosodik hosszú ideig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Sima selymes, nem zsírosodik hosszú ideig.

HHH97

2019. május 25.

Nekem nem vált be. Száraz és ragacsos érzést hagyott maga után, 3-4 alkalommal használtam csak, a többi kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nikki1202

2019. május 24.

Tetszik hogy mindenmentes, természetes. A samponnal együtt használom. Először nem voltam elájulva, de már jó ideje használom,és olyan jó puha tőle a hajam. Évek óta kerestem az igazit, jelentem, megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

reirasama

2019. április 27.

A samponnal együtt használom, és nagyon szeretem ezt a balzsamot! Nagyon kellemes, de nem hivalkodó illata van, nagy kiszerelés, szóval sokáig elég, és semmi rosszat nem tett a hajammal, sőt. Biztosan újra fogom venni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

nicolebunny

2019. április 11.

A samponjával és a hajvégápolójával együtt használom ezt a kondícionálót, és nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűszép a hajam!! Néhány percig hagyok hatni egy féltenyérnyi mennyiséget a hajamon, és puha, lágy, csillogó hajam lesz. Hatalmas mennyiség, szuper illatú, az összetevők is szépek, nem zsírosítja és nem nehezíti el a hajam. Egész nap csak simogatnám a hajam, olyan puha lesz tőle.
---
Update: Visszatértem hozzá, miután sok más balzsam nem tudta ezt az eredményt hozni, sok esetben még szárították is a hajamat. Az állaga is tökéletes, nem folyik/csöpög le a hajamról, kis hatóidővel is használom néha, és úgyis jó a hatása. Ha az egész hajhosszra felteszem, néha véletlenül kerül a tövekre is, akkor sem zsírosít. Könnyen kiöblíthető, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

---

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

A samponjával együtt használtam. A samponja nagyon rossz hatással volt a hajamra, a balzsam nem javított semmit a szárazságán. Nehezen fésültem ki a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Lexi90

2019. február 4.

Borzalmas. Itteni vélemények alapján vettem, nagy nehezen elhasználtam a felét. A hajam még szárazabb lett tőle, mint valaha. Kifèsülhetetlen vele plusz ragacsos élményt nyújt. Próbáltam öblíteni a vègtelenségig, akkor is láttam a hajvasaló lapján azt a gumis réteget ami a hajam on maradt. Sose tettem még ilyet, de ezt kivágtam a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Alida8

2019. január 24.

hát ebbe JÓL belenyúltam. Nagyon kellemes, puha a hajam tőle..nem zsírosodik könnyedén utána. Teszi a dolgát rendesen. Ár-érték arányban eddig ez a legjobb amit találtam.
ezt biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

ezt biztosan újraveszem.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2