Inecto

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziporka88, Módosítva: 2020. június 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek

Kakaóvajat tartalmazó ápoló kézkrém, mely mélyen táplálja a bőrt. A kezek hidratáltak és puhák lesznek a használata után.

Vegán

RimmelAthen

2022. május 20.

Nekem nagyon szuperül bevált ez a termék. Igazán gazdag a formulája és ami a legfontosabb, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget. Szépen rendbe tette, ápolta a kezeimet viszont az illata nekem egy idő után túl sok volt és émelyítő, szerintem tavaszra egy tök jó kézkrém de télre nem gondolnám elégnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

Misa

2022. január 29.

A téli időszakban kiszáradó kezemre igazából semmit nem ér, maximum annyit, hogy amikor nagyon száraz a bőröm, átmenetileg enyhülést hoz. De hosszútávú hidratáló hatása sajnos egyáltalán nincs. Addig hidratál, amíg kezet nem mosok.
Egyébként gyorsan beszívódik, nem ragad, és kellemes bőrérzetet hagy maga után, szóval ezért jár a 3 csillag. Ha tetszene az illata, szerintem pozitívabban állnék hozzá, de nekem nem jön be. Az első gondolatom az volt, amikor kipróbáltam, hogy úristen, ismerem ezt az illatot, a máv vonatokon a takarítószernek meg a szappannak volt ilyen szaga. :) Elkenegetem lassan, de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

eannamaria

2021. december 23.

Sajnos ez a krém sem hozott enyhülést a télen rommá pusztuló kézfejeimre. Számtalan kézkrémet próbáltam már az évek folyamàn, ez közepesen gyenge teljesítményű, nem szívódik fel túl gyorsan, a hatása lepkepuki, az illata nekem kellemes, de elsősorban nem az illatáért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 23.

dlrexqs

2021. július 13.

Valóban puhítja a bőrt, kellemesen selymes tapintású kézfejeket hagyva maga után, azonban én nem érzem, hogy kellően hidratálna, ami, ugye, egy kézápoló esetében elsődleges szempont. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a bőrön, viszont rögtön kenhetném is újra, annyira nem tapasztalok ilyesfajta hatást. Az illatával pedig ambivalens a kapcsolatom: egyszerre érzem a hóesésben elfogyasztott, forró csokis ital illatának, és valami szörnyen mesterséges aromának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

TheNancy07

2021. május 17.

A kókuszos kézkrém és testápoló után ezt is kipróbáltam. Nagyon jól felszívódik, puhítja a kezeimet, nem hagy ragacsos érzetet, de nekem az illata nem tetszik, csakis ezért -1 csillag. Így végül a maradékot anyukám használta el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Phyllis

2021. március 24.

Egyszerűen imádom :)! Puha, lágy textúrájú krém, babapopsi puha kezeket csinál :)! Tapasztalatom szerint kézkrémek közül 10/9-el hiába kenegettem naponta többször a korábban száraz, pergamenszerű kezemet, kb félórát tartott a hatásuk és az a félóra is csak egy zsíros filmréteg. Na, ő az a 10.-edik, aki rendbehozta a kezeimet, azóta folyton csak simogatom, odaérintem az arcomhoz, szagolgatom a csodálatos kakaós illatát :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Lityko22

2021. március 16.

Isteni az illata :) Törekszem mostanában inkább vegán termékek megvételére, így döntöttem ezen termék mellett. Használatakor nagyon kevés (egy pici pöttynyi) mennyiség elég. Kicsit lassan szívódik be, de nem hagy zsíros érzetet. Nagyon puhák tőle a kezeim. Negatívum lehet, hogy elég gyakran kell használni, hogy a kívánt hatást elérjem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

sztikke

2021. január 12.

Dm-ben ez volt a legszimpatikusabb kézkrém és úgy néz ki nem fogtam mellé. Jó az állaga, könnyedén beszívódik, az illata kicsit furcsa nekem, de szerencsére nem sokáig érződik. Viszont a hidratáló hatása lehetne erősebb is. Otthonról dolgozom, úgyhogy nem mosom olyan sokszor a kezemet, reggel használom és estére már feszül a bőr a kezemen. Lehet csak a téli száraz levegő teszi, de nekem ennél kicsit többre van most szükségem. Emiatt kap csak 4 csillagot tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Sziporka88

2020. június 3.

Nagyon kellemes az illata. Vegán. Könnyen beszívódik és hosszan tartó a hatása. Puha lesz a bőr, elég naponta 2x használnom, pedig gyakran szárad ki a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.