Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: martanarno, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Hajápolók

A Pure Coconut intenzív hidratáló hajkondicionáló tiszta kókuszolajat tartalmazó speciális formulája lággyá, ragyogóvá és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

• Segít megtartani a haj hidratáltságát.
  • Puhítja és egyenesíti a göndör hajat.
  • Növeli a haj fényét és rugalmasságát.
  • Parabénmentes.
  • Magas antioxidáns tartalmú.
  • 100% természetes kókuszolajat tartalmaz.

kdorci

2017. május 2.

Egy nagy nulla, talán egy pici pici hatása van... neeemtudom, nyugodtan nézzetek hülyének, de ez ugyan az a balzsam, ami 5csillagokat kap csak más a csomagolása? Az is inecto...de arról meg áradozik mindenki, de nem merem kipróbálni :D Az illatával kapcsolatban én sem tudok mást elmondani. Azért adok neki két csillagot mert nekem ez a tökéletes kókusz illat, de a hajon már kevés érződik. Sajnos nem vált be, de cserébe rettentő nagy kiszerelés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

lucintaa

2017. január 16.

Kókusz, kókusz everywhere... :D Már nagyon régóta vágytam erre a balzsamra, legfőképp tekintve, hogy full kókuszos, és nagy kiszerelésű!
Sajnos csalódtam magában a termékben. Flakonból az illata isteni kókusz, felkenve már semmit nem érzek, mosás után a hajamon meg pláne nem. :( Hatása se egy nagy durranás, sőt, mintha kicsit összekuszálná a szálakat, nem nagyon tudtam rendesen kifésülni. Talán egy nagyon picit puhává tette a tincseket, de semmi extra. Állaga kicsit híg, de nem vészes.
Elhasználom, de nem veszem újra, annyira nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Elhasználom, de nem veszem újra, annyira nem ájultam el tőle.

souzanna

2017. január 9.

Lassan egy szűk hónapja használom, sajnos drasztikus változást nem vettem észre a hajamon. Az illata nagyon kellemes, de nem sokáig marad meg, állagra pedig túl híg, nekem nagy mennyiséget kell használnom belőle, hogy rendesen jusson mindenhová a hajamon. Így viszont nem gazdaságos, funkcióját tekintve pedig nem ér semmit.
Nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Nem veszem meg újra.

dadada

2016. szeptember 28.

Nekem se jött sajnos be :( Az illata tetszene, de az ár-értéket tekintve abszolút nem :((
Szőkített/festett a hajam, lehet, hogy természetes állapotban hatna rá, erről nem tudok nyilatkozni, így viszont tényleg kezelhetetlen lett utána, amit előtte semmilyen más balzsamnál nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Nekem egyáltalán nem jött be, ahogy az olaja sem. Az illata finom. Viszont a hajam nem lett se selymesebb, se fényesebb, sőt mintha szárította volna, a kifésülhetőségről ne is beszéljünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Fenolia

2016. március 14.

Borzalmasan kiszáradt, töredezett lett a használata alatt a hajam. Az illata nekem műanyag , olyan alkoholos volt...brrr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Verity

2016. február 1.

Már a második flakonnal veszem, egyszerűen imádom. Puha és fényes lesz tőle a hajam, plusz az illata is mesés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

BogyooTomoko

2016. január 14.

Ma mentem be a DM-be avval a célzattal, hogy egy nagyobb kiszerelésű és megfizethető árú balzsamot akarok venni. Hosszas nézelődés után ezen a terméken akadt meg a szemem. Elolvastam a kis címkéjét és be is dobtam a kosaramba. Első dolgom volt kipróbálni. Egyetlen szóval tudom leírni: csodaszer! Annyira puha, sima és fényes lett tőle a hajam már így első használat után, hogy szavakkal nem tudom kifejezni az elégedettségem. Plusz jó, hogy végre nem 1000 felé áll a hajam, hanem egységesen áll az egész. Az illata is mesés. Korrekt termék, a samponra is beruházok szerintem. Nekem megérte megvenni :)

Update.: 3 flakonig tartott a szerelem. Azóta már beruháztam egy syoss balzsamra és már értem miért írták olyan sokan, hogy nagyon híg. Valóban az. Nem táplált annyira mint a mostanim és én hónapok múlva úgy éreztem, mintha szárítaná ki a hajam. Bár ez a samponjának a hibája, de nem tudott segíteni a helyzeten, alig tudtam kifésülni a hajam. Nálam esett 5-ről 2-re.
De az illata miatt és hogy egy flakon nekem akár 2 hónapig is kitartott kap még 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

ansu

2016. január 3.

Tőlem megkapja az 5 csillagot. Szép fényes, és puha hajat varázsol, amit nagyon könnyen ki lehet fésülni. Az illatáért annyira nem vagyok oda, de a hatás kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Ewee

2015. november 24.

Teljesen elcsavarta a fejemet.Imádja a hajam:) Kellemesen puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2