Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hime0033, Módosítva: 2015. december 16.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A tiszta kókuszolajat tartalmazó könnyű testápoló gyorsan beszívódik, és bársonyosan simává varázsolja bőrét.

RiaSz

2017. március 26.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, hamar beszívódik és szuperül hidratálja az extra száraz bőrömet már egy-két használat után is. Az illata isteni finom, imádom ezt a kellemes kókusz illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Roslyn

2016. szeptember 23.

Nagyon tetszik. Az illata jó, nem az az émelyítő, tolakodó kókusz illat. Jól hidratálja a száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

csakvi

2016. május 17.

Imádom az illatát ennek a krémnek, bármennyire is "mű kókusz". Az állaga is szuper: nem túl zsíros, nem túl folyós, pont jó nekem. És az ára is rendben van.
Őszintén szólva először külföldön próbáltam ki és az ottani ugyanilyen krém valamivel sűrűbb volt, könnyebben beszívódott, az itthon kapható verziónál kicsit többet kell várni a felszívódásra. Mindenesetre én abszolút tudom ajánlani annak, aki szereti az intenzív illatú testápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

niidea

2015. december 29.

Őszintén nem bíztam ebben a testápolóban, nincsenek túl jó tapasztalataim az ennyire könnyű és gyorsan felszívódó krémekkel, nagyon száraz a bőröm, csak a nehezebb krémekben hiszek. Illetve hittem, amíg nem kezdtem el használni ezt a testápolót. Ahogy előttem is leírták, kellemesen kókuszos illata van, egyáltalán nem zavaró (én nem szeretem a kókuszillatot, de hamar megbarátkoztam vele), és hihetetlenül hatékony. A már-már fájdalmasan száraz bőrömet egy-két használat után teljesen helyrehozta, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

hime0033

2015. december 28.

Mostmár, hogy egy ideje használom megérett az a véleményezés :D Abszolút könnyű, tényleg gyorsan felszívódó testápoló (nekem különösen fontos, mert nem igazán van türelmem kivárni amíg egy full nehéz valami egy évig ivódik be és ilyen ragacsos érzet marad utána), kellemes, nem túl tolakodó kókusz illattal. Nekem pont megfelelően hidratál, nincs annyira extra módon kiszáradva a bőröm (csak a lábszáram, de azt meg úgyis orvosolja az Alverde csodás testvaja) így ez az állag tökéletes, a bőröm kellemes tapintású lesz utána és finom illatú is egyben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Irisz120

2015. december 22.

Az illata finom, de nem az a nagyon-nagyon eros kokusz, ami nekem jo , mert nem szeretem annyira az eros illatokat.😂 A hidratalasa szerintem kiemelkedo az elozo testapoloimhoz kepest, isteni puha most a borom emiatt. Plusz pont szamomra, hogy meg paraben sincs benne: 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.