Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbel, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Inecto Pure Coconut - a természet válasza a száraz bőrre.

Luxus tusolókrém igazi kókuszolajból a tiszta és ápolt bőrért. Az eredmény: hidratált és könnyed illatos bőr.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsókus

2018. július 12.

Az illata nagyon tetszik, tartós. az állaga nekem egy kicsit folyékony viszont kellően habzik és lágy a habja. Nekem bejön, nem szárítja a bőröm. Szerintem fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

bokros

2016. március 10.

Nagyon jó kis tusfürdő és egyáltalán nem tömény kókusz illatú, mint amire számítottam. Kellemes, lágy, kellően hidratál és nagyon könnyed kókuszos illata van. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. A testápolójával szintúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.