Inecto

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, az összetevőket feltöltötte: Szabcsy90, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók

A papaya és organikus kókuszolajnak köszönhetően egy csapásra a trópusokon érezheted magad! Használatval a bőröd nemcsak ínycsiklandozóan illatos, de elképesztően hidratált és selymes lesz.

Vegán

Yette

2020. május 2.

Ngayon kellemes kókuszos de közben mégis kicsit édes (talán magngós) illata van.
Könnyed állagú, ebből kifolyólag gyorsan beszívódi a bőrbe.
A rengeteg irritáló illatanyagnak köszönhetően, voltak alkalmak amikor csípte a lábamon lávő bőrt, főként ha az ki volt száradva.
Hidratálni közepesen képes. Szépen karban tudja tartani a bőrt, de mikor kiszáradt a lábszáram nem volt képes egymaga megoldani a helyzetezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Könnyed állagú, ebből kifolyólag gyorsan beszívódi a bőrbe.

Juccimo

2019. szeptember 14.

Imádtam az illatát, és szenvedtem tavaly nyáron, mert mikor megszaglásztam, nem vettem meg azzal a felkiáltással, hogy van még otthon testápolóm... Aztán elkezdte birizgálni az agyam eldugott szegletét, hogy de milyen jó illata volt, és mikor elszántam rá magam, hogy megvegyem, hetekig nem találtam egy Rossmannban sem. Aztán végül szerencsével jártam, és jött a pofára esés: iszonyat viszketett a bőröm a használata után! Borzalmasan irritálta benne valami, gondolom, az illatanyagok :(
Emiatt parkolópályára tettem tavaly nyáron, idén ha végre nyáriasabb lesz az idő, még teszek vele egy próbát, és ha megint előjön az irritáció, akkor kuka, jó szívvel nem adnám tovább senkinek. Sajnálom. Úgy látszik, hogy pont az illata lett végül a vesztem, ami miatt megvettem. -.- De mivel az tényleg nagyon finom, így a két csillagot megadom, de érzékenyebb bőrűek kerüljék el messziről.

szerk.: Idén nyáron nem irritálta a bőrömet, szóval kap még esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

szerk.: Idén nyáron nem irritálta a bőrömet, szóval kap még esélyt.

LxndrHrvth

2018. november 25.

Jajj nagyon szeretem az illatát! Kicsit szolikrém, meg nem is, nyári koktél, meg nem is, kókuszos is, ananászos is, mangós is, még a nap is kisüt ha bekenem magam vele. Nagyon kevés van már a flakonban, és nem találtam belőle azóta, szóval szerintem sem lehet kapni sajnos. Táplál, de nem zsíros, jó az állaga, ezért vettem egy tubus Inecto argánolajos testápolót is, de ezért fáj a szívem. Ritka hogy testápolót újravennék, de ez olyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

LSTE

2018. január 5.

Kellemes az illata, de nekem ez a trópusi vonal annyira nem jön be (ami mondjuk nem a termék hibája)...

Up.: NA JÓ! Ez az illat egy álom. Valamelyik nap felkentem, és az egyik barátom le sem szállt rólam aznap. :D Viszont szerintem már nem árulják. Legalábbis a mi Rossmanunk nem árulja. Ti tudtok erről valamit? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

mautika

2017. június 20.

Mar egy ideje szemeztem vele, de ma végleg elcsabultam es megvasaroltam. Alig vártam, hogy bekenjem magam vele, de a bőrömön sokkal műbb az illata mint a flakonbol szagolva. Szinte csak a kokuszt érezni. Egyenlőre kisebb csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

szonyecska

2017. június 2.

Brutálisan intenzív trópusi illata van.:) Főleg kókusz, de egyéb gyümölcsöt is érzek benne. Valamikor a 90-es években volt hasonló testápolóm, vagy talán nem is testápoló, hanem naptej lehetett. Mindenesetre nyárra szuper, pont eléggé hidratál, az összetevők is egész szépek.
Ha nem veszem újra, annak leginkább az lesz az oka, hogy egy ennyire intenzív illatot könnyű megunni. Egész nap érzem magamon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Dorka2121

2017. május 29.

Kellemes gyümölcsös illat, megfelelő ápolás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Kellemes gyümölcsös illat, megfelelő ápolás! :)

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).