Best of Beauty 2019

Inglot

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hihetetlenül pigmentált, speciális technológiával/alapanyagokkal készült szemhéjpúderek. A színek megvásárolhatóak mono púderként, illetve utántöltő formában a Freedom System paletta méreteihez igazítva.

Csere is! Inglot AMC Szemhéjpúder
Ár: 990 Ft / csere , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Ár: 5000 Ft. , Eladó: claudia.nyilas
Állapot: 1-szer próbált mindkét szín, Helyszín: Budapest, személyes átvétel!!!, fizetés: Személyes átvétel
Dea

2019. június 7.

Egy csillámos színem van a party limitált kiadásból, nagyon szép maga a szín, de sajnos szerintem nem éri meg az árát, én ennyit még egyszer nem fizetnék szemhéjpúderért :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Annie25

2019. május 19.

Eddig két színem van és egyszerűen imádom! Minden nap használom reggel felkenem este ugyanolyan szép, nem csomósodik, nem poroz és tartós! Én ecsettel használom. Nagyon tetszik a kiszerelés is a paletta box is gyönyörű és tuti nagyon sokáig kitart! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

claudia.nyilas

2019. március 6.

Megvettem a 2-es freedom system palettát, melyet 2 rózsaszínes ilyen szemhéjpúderrel töltöttem meg. Őszinte leszek, szerintem felesleges pénzkidobás volt.... drága a paletta és a szemhéjpúder darabonkénti ára is, főleg, hogy nem is vagyok tőlük elájulva... sőt az erősebbik rózsaszín szín allergiás reakciót váltott ki a szemhéjamon..... szemészeten kötöttem ki, krémet írtak fel rá, csak attól múlt el....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Kinga79

2019. február 10.

Magazinnal vettem én is, az én szemhéjamon sem látszik sem alappal, sem anélkül. A Lovely classic nude paletta legvilágosabb színe sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

K1Ani

2019. január 11.

Újságban volt egy minta shine 46os világos, rózsaszínes fénnyű szemhéjpúder. Akár alappal, alap nélkül, kézzel, ecsettel próbáltam valamit rávarázsolni a szememre nem volt ott semmi. Eszeme se jutna megvenni egyet is akár, For her csoportban nagyon sokan panaszkodtak, és osztották véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

mujerconfused

2018. december 10.

Egy lilás árnyalatot sikerült kapnom a Pixiben - 160 - juhéé, jól megy a szememhez. Nagyon könnyű eldogozni és jól tart. Diszkrét, egy kicsit talán túl halvány is de mindennapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Zsuzsi216

2018. november 12.

Pixiboxban volt a 31-es árnyalat, ami egy csillogó szín. Igazán az árnyalatot nem tudom szépen körbeírni. Kicsit bronzos, barnás. Felkenve narancsos beütéssel. Szerintem igazán szép és őszies szín. Örültem neki, mert még hasonló árnyalatom sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

anitaa17

2018. november 10.

Egy matt barna (326-os) árnyalatban van meg, de nem tartom jónak. Szemhéj alap nélkül nincs értelme használni, de nekem még alappal sem működik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

bokri28

2018. október 26.

Egy fényes rózsaszín árnyalat volt a Pixiboxban, szép a fénye, nem gyűlt össze a szemhéj redőiben, pedig nem alapoztam alá. Nem túl csillogó, nappali sminkhez is tökéletes. A csomagolása az, ami számomra igénytelen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

zalla

2018. október 23.

Néhány hónapja mikor az Inglot megjelent a magyar piacon, lelkesen válogattam össze egy taupe palettát. Gondoltam, ha nem is leszek százszázalékosan megelégedve a szemhéjpúderrel, de a praktikus paletta kialakítás (freedom system, mágneses fedőkkel) miatt biztos szeretni fogom. Ez nem teljesen így alakult. Először is a szemhéjpúderek: kellően pigmentáltak, jól építhetőek. Azért a leírással vitáznék, nem hihetetlenül pigmentáltak. De ez nem is baj, könnyebb vele dolgozni. A színek jól eldolgozhatóak, alappal egész tartósak. Ár-érték arányban nagyon jó vételnek tartom őket, hiszen 3-3,2 gr van egy panben. De miért nem vagyok 100%-osan elégedett? Pont a panek miatt. Egy ekkora mono szemhéjpúder évekig elég, hát még ha 5 színt hord az ember egy palettában. Ami relatíve nagy (mégiscsak nagyok a szemhéjpúderek) nem foglal sokkal kevesebb helyet mint egy kis CP paletta. Így mikor választanom kellett, a taupe paletta mindig alul maradt az éppen aktuális vetélytárssal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.