Inglot

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hihetetlenül pigmentált, speciális technológiával/alapanyagokkal készült szemhéjpúderek. A színek megvásárolhatóak mono púderként, illetve utántöltő formában a Freedom System paletta méreteihez igazítva.

LIMITÁLT Partylicious kiadás Inglot AMC Szemhéjpúder Reunion árnyalat
Ár: 4000 Ft , Eladó: Dea
Állapot: kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Inglot JLo Szemhéjpúder - Sienna
Ár: 2000 ft , Eladó: Kitty9526
Állapot: Új, csak bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és fizetés.

zalla

2018. október 23.

Néhány hónapja mikor az Inglot megjelent a magyar piacon, lelkesen válogattam össze egy taupe palettát. Gondoltam, ha nem is leszek százszázalékosan megelégedve a szemhéjpúderrel, de a praktikus paletta kialakítás (freedom system, mágneses fedőkkel) miatt biztos szeretni fogom. Ez nem teljesen így alakult. Először is a szemhéjpúderek: kellően pigmentáltak, jól építhetőek. Azért a leírással vitáznék, nem hihetetlenül pigmentáltak. De ez nem is baj, könnyebb vele dolgozni. A színek jól eldolgozhatóak, alappal egész tartósak. Ár-érték arányban nagyon jó vételnek tartom őket, hiszen 3-3,2 gr van egy panben. De miért nem vagyok 100%-osan elégedett? Pont a panek miatt. Egy ekkora mono szemhéjpúder évekig elég, hát még ha 5 színt hord az ember egy palettában. Ami relatíve nagy (mégiscsak nagyok a szemhéjpúderek) nem foglal sokkal kevesebb helyet mint egy kis CP paletta. Így mikor választanom kellett, a taupe paletta mindig alul maradt az éppen aktuális vetélytárssal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Viki9727

2018. október 10.

Újságban volt (1 mono)Nagyon szép színe van, szépen pigmentált. Szemhéjalappal mozdulatlan volt egész nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Hatshepsut

2018. július 10.

20 %-os kedvezménnyel sikerült lecsapnom 3 darabra. Nagyon tetszenek, bár nem annyira pigmentáltak, de nagyon könnyen eldolgozhatóak, nem hiszem hogy beszerzek belőle többet, mert kicsit drága és minőségben meg sem közelíti az UD palettákat, sőt még a CP palettákat sem, nagyon porosak. Viszonylag tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

lerka

2018. július 6.

Tartós, szép színek. Délutánra nem tűnik el, vagy nem csíkozódik be. Eddig 2 színt vettem, de még venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Moncsika73

2018. július 5.

Hibetlen széles színválaszték, nagyon szép színek. Akció keretében vàsároltam egy 3 színből álló palettát. A gyöngyházas csillogó színeket szépen fel lehet vinni, alappal a helyén marad estig, azonban a matt szín délre már megkopott😔 az aplikátora haszálhatalan😟 éppen ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

MerciM

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezeket a szemhéjpúdereket, mert kicsit olajos a szemhéjam, viszont ez sosem mászik el róla :)
Nagyon pigmentáltak, és nagy a választék. Az már csak hab a tortán, hogy nagyon könnyű velük dolgozni, és nagyon tartósak.
Röviden: IMÁDOM :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Röviden: IMÁDOM :)

EszterBera

2018. június 29.

Mindig szemhangúlyos sminket készítek, csak mostanában próbálkozom a szám kiemelésével.
Szóval van némi tapasztalatom a szemhéjpúderek terén.
Egy hideg tónusú barna és egy gyöngy színű csillogós árnyalatom van, mindekettő istenien használható. A legjobb benne, hogy szépen fel lehet építeni, ugyan nagyon pigmentált de nem az a fajta amikor egy ecset felveszi a fél tégelyt, hanem nagyon precízen építhető a matt szín, ami nem lesz így foltos, könnyen blendelhető. A fényes is tudja a dolgát, de a mivel én a kiugró, "blinding" fényeseket szeretem mindig fixálóval nedvesített lapos ecsettel viszem fel és bumm, a szemhéj belső harmadán és aszemzugban csodát tesz, akkorára nyitja a tekintetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Szóval van némi tapasztalatom a szemhéjpúderek terén.

tbenedikta

2018. június 26.

Gyönyörűen pigmentált színek, nagyon könnyű velük dolgozni, emellett szuper tartósak,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

FazekasFanni07

2018. június 11.

Nagyon jó minőségű! 100% -ig pigmentált , tökéletes fedésű , és nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Nagyon jó minőségű! 100% -ig pigmentált , tökéletes fedésű , és nagyon tartós!!

Stellyke0897

2018. június 10.

Két mono szemfestékem van 329 &397, az egyik egy fényes vanillia árnyalat a másik pedig egy matt hűvös barna szín. Őszintén eléggé “kezdő barát” ez a szemhéjfesték, mert a hihetetlen pigmentáltság mellett árnyalni és satírozni nagyon egyszerűen lehetett. Ami nekem abszolút plusz, hogy a matt egyátalán nem volt foltos, sőt. A fényes színek nekem a gyengéim, így nyílván rossz szavam nem lehet. Annyi, hogy ha szolidabb csillogást szeretnél szárazan, ha maximálisat egy kis smink fixálóval nedvesített ecsettel ajánlom a felvitelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.