Inglot

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hihetetlenül pigmentált, speciális technológiával/alapanyagokkal készült szemhéjpúderek. A színek megvásárolhatóak mono púderként, illetve utántöltő formában a Freedom System paletta méreteihez igazítva.

LIMITÁLT Partylicious kiadás Inglot AMC Szemhéjpúder Reunion árnyalat
Ár: 4000 Ft , Eladó: Dea
Állapot: kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Inglot JLo Szemhéjpúder - Sienna
Ár: 2000 ft , Eladó: Kitty9526
Állapot: Új, csak bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és fizetés.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

A választásom - a nagyon kedvesen felkínált próbasmink alapján - a 162-es shine finishű, rózsaszines-barackos-pezsgős színre esett, ami a 302-es barna színnel kellemes összhatást eredményez.
Próbáltam a meglévő Artdeco-s boxomban elhelyezni őket, de ki van ez találva, csak a saját házában érzik jól magukat...

Örülök, hogy az Arénában is elérhető már az Inglot, ami remek köztes megoldás lehet a MAC és a drogériás termékek között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.

Daisyyy

2018. április 11.

Nagyon szép színek vannak, kétféle tokot lehetett választani a kettős tokból, tükröset, vagy füstös üvegeset, nagyon szép ez a kis mágnessel záródó füstös üveges, amit választottam. :) A szemhéjfesték is csodás, intenzív színek, bőséges az adagolás, szerintem sok évre elég lesz egy színárnyalat. :) Vannak mattosak, csillámosak, tényleg jók! Az Isadora szemhéjfestékek után ez a második kedvencem, illetve harmadik, mert a Sephora a második. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Sushi

2018. április 7.

Vettem ma pár új darabot az újonnan nyílt üzletben: pirosítót, szemfestéket, tárolót a színeknek...az a véleményem így elsőre, hogy elég magas minőségű, igényes csomagolású termékek. Mindent kipróbáltam, gyönyörű színek, fantasztikus textúrák és abszolút professzionális szinten használható anyagok. Szóval ajánlom. Ráadásul sminkeseknek 35%-os kártya igényelhető mint a MAC-nél.

Update: vissza kell mennem még ma venni pár dolgot, mert nagyon csodás!!! Állandóan nyitogatom a dobozkákat olyan szépek és fel is vittem az arcomra a pirosítót így nappali fényben. Nagyon finom anyag, gyönyörűen eloszlatható és a szemfestékjét elég nehezen mostam le a kézfejemről a próbálást követően. Meglátjuk meddig tart az arcomon és hogyan változik a nap folyamán. Hozzáteszem elég zsíros a bőröm, úgyhogy extra tesztnek vetem alá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

nyinails

2017. március 2.

Van jó pár szinem, es nagyon szeretem, jo a pigmentaltsaguk, es konnyu oket applikalni. Biztosan veszek még pár szint, foleg mert még van helyem a kis palettában ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Lanemes

2017. február 22.

Nem drága és fantasztikusan nagy a választék. A pigmentáció nem túl erős, uh sokszor kell felvinni ugyanoda a terméket, de tartósan ott is marad. Minden napos használat mellett is alsó hangon 4-5 hónapig elég egy szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

eszterrr

2014. július 8.

fantasztikusak, nem drágák, persze attól függ honnan veszed, fent maradnak sokáig, nagy a választék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 8.

UnVraiAnge

2011. július 19.

Az INGLOT-nak ezek lennének az innovatív alapanyagokból készült szemhéjpúderei és ebből kifolyólag még jobbnak kellene lenniük az egyszerűbb testvéreiknél, ami szerintem képtelenség és gyakorlatilag is az. Nagyon szép árnyalatok vannak ugyan és szinte meg sem lehet őket különböztetni a többiektől, de én úgy tapasztaltam, hogy egyes színeknek nem annyira jó a pigmentációja, valamint sokkal jobban porolnak a másik változathoz képest. Végeredményben a többieket teljes szívemből imádom, őket pedig nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.