Inglot

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: POS777, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

"Élvezd a 3 ragyogó árnyalat előnyeit és használt őket külön vagy keverd a színeket a több-dimenziós hatásért. Rétegezd az árnyalatokat egymásra a dramatikus tükrös hatásért, vagy használd finoman a romantikus ragyogásért – a csillogás órákig tart. Tökéletes a sminked végső simításához, vagy a barnaságod kiemeléséhez."

2 színben elérhető

Kitty9526

2019. szeptember 5.

Az első és második szín nagyon szép, külön és keverve is nagyon szép hatást lehet velük elérni. Az arannyal együtt én már nem tudom használni és a mérete miatt csak az első két színt (azokból is inkább az elsőt) nem tudom kihasználni. 7g elég jó mennyiség, de nálam csak áll, ez a highlighterem szólít meg a legkevésbé. Ha egy tényleg természetesen ragyogó highlightert keresel és nem vagy hozzá túl világos bőrű (mint én :)), akkor nagyon jó barátok lehettek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.