Inglot

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: InglotHungary, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 27.

Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt

• Gyorsan szárad
  • Az ecset vékony vége lehetővé teszi a pontos, precíz vonal felrajzolását
  • Magas a pigment tartalma
  • Könnyű használatot biztosít
  • Érzékeny bőrre és kontaklencse mellett is használható
  • Nem szárad ki
  • Műszempilla mellett is használható
  • Végtelen lehetőséget ad a tusvonal felrajzolására

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hrikarda

2021. június 30.

A Circus of Beauty kulonkiadasban vettem meg es borzasztoan csalodott vagyok. A filc vege kb 5 hasznalat utan elkezdett kiszalasodni, aztan pedig omlott belole az anyag, folyt ossze vissza a filc mellett a festek. Ezert ki kellett dobnom. Pluszpont azert az Inglotnak, hogy amikor jeleztem nekik a problemamat, akkor egybol felkinaltak hogy kicserelik a termeket, amire sajnos vegul nem kerult sor, mert nem talaltam meg a blokkot. Lehet csak en fogtam ki egy hibas darabot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol