Inglot

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2019. június 14.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Bőrprobléma:   Vízhiány

Összetevői segítségével, a bőr képes megtartani hidratáltságát, nem szárad ki és az egyedülálló formula megakadályozza, hogy a bőr túlzottan veszítsen nedvességéből. A púder lehetővé teszi a bőrápoló termékek, sminkalapok vagy alapozók használata során elért hidratáció meghosszabbítását, mely által egész nap hidratált maradhat a bőrünk. A termék nagyszerűen kiegyenlíti a pórusokat és bőrtökéletesítő hatásával könnyed fedést biztosít. Gyémántpor és bőrpuhító összetevői gondoskodnak a bőr frissességéről és minimalizálják a pórusok megjelenését.

baksirozsa

2020. február 17.

Ez nem mattításra van!!! Ezért is imádom! Messze felülmúlja a Mac mineralize skinfinish púderét ami ehhez képest púderes hatású.Nagyon kellemes viselni,nem okoz pattanásokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Kitty9526

2019. december 20.

Mivel ez egy hidratáló púder, nem fog egész nap matton tartani. Viszont természetes és egészséges hatást ad, jól fixálja a korrektort és van egy kis fedése. Nekem (így télen) 4-5 óra után átfényesedik a homlokom de egyáltalán nem zavar, pont jó. Nyárra nekem ez a púder kevés de a hideg időben a legjobb választás. A 201-es számút használom az egész arcomra fixálóként, a 204-es árnyalatot pedig bronzosítónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.