Inika

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 7 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 26.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 7 990 Ft

Az Inika organikus szemhéjkrémjét használhatod önmagában, valamint ásványi szemhéjpúderekhez bázisként, hogy biztosítsd a szemcsék jobb tapadását. A romantikusabb rózsaszín és az elegánsabb pezsgő színű árnyalat egyaránt alkalmas nappali és esti sminkhez, kiemeli szemeid ragyogását.

Krémes textúráját a jojoba, édesmandula- és makadámdió olaj adja, melyhez az aloe vera és shea vaj kényeztetésével párosul.

Teljesen természetes készítmény, nem tartalmaz tartósítószert, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Ár: 6490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

2018. augusztus 20. | Szerkesztés

Az itt látható vélemények alapján vettem meg ezt a borsos árú terméket, mivel nagyon érzékeny a szemem. Hát, hatalmas csalódás! Nincs semmi
takarása, nem látszik semmii, csak foltokban egy kis fény! Ablakon kidobott pénz! Nem értem az előttem szólókat! Senkinek nem ajánlom, ha lehetne mínusz pontot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

2018. augusztus 20. | Szerkesztés

Lilla777

2016. december 9.

Könnyen kenhető, nagyon praktikus és imádom a színét! Sokan a por állagú szemhéjpúderekre esküsznek, de valamiért nekem a folyékony állagú krémek jobban bejönnek. Hamar szárad, szép fedést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

szivarvany80

2015. szeptember 30.

Nagyon kötődöm a szemhéjkrémekhez, nekem valahogy egyszerűbb használni őket, mint a hagyományos szemhéjpúdereket. Persze olyan is előfordul, hogy együtt alkalmazom őket, ha komolyabb sminket készítek. Kellemes állagú, könnyen felvihető, nem hivalkodó, természetes krém. Most rózsaszínt vettem, de mindenképp kipróbálom a pezsgő árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil