Inika

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 26.

Vedd meg online: Naurel.hu, 6490 Ft

Az Inika arcpirosítóját használhatod orcádon a pirospozsgás arcszín elérésééért, valamint ajkaid kiemelésére. Az édesmandula olaj puhaságot kölcsönöz a bőrnek, melyhez a karnaubaviasz, valamint a természetes E-vitamin és a szójaolaj ápolása párosul.

Nem tartalmaz mesterséges összetevőket. Az OFC minősítésével rendelkezik.

Ár: 6490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6600 Ft , Eladó: Wellbe

denisawry

2016. január 28.

A pirosító aztán tényleg nem egyszerű ügy nálam! Tág pórusú, nagggyon világos bőröm van. Sokszor jártam úgy, hogy mitesszereket okozott, fél óra alatt lepergett, esetleg rengeteget kellett feltennem, hogy egyáltalán látható legyen… csodák csodájára egy bio sminktermék lett az új kedvencem! Hihetetlenül jól pigmentált pirosító, mostanra a sminkelési rutinom elengedhetetlen darabja, szerintem ráadásul nagyon sokáig elég lesz. Bátran ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

szivarvany80

2016. január 7.

A pirosító nálam egy alap darab, ugyanis mindig sápadt vagyok. Könnyű bánni vele és tetszik, hogy nagyon természetes a színe. Egyáltalán nem ordít, hogy pirosító van rajtam. Nem vagyok nagy rúzsfogyasztó, ezt a pirosítót szoktam az ajkaimra is kenni, így teljes az összhang minden nap. Nem szárítja a bőrt, boldog vagyok, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate