Inika

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 9490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 13.

Vedd meg online: Naurel.hu, 9490 Ft

3 az 1-ben formulájának köszönhetően rendkívül sokoldalú: bázis- és hidratálókrém, valamint alapozó egyben. Lágy textúrájának köszönhetően könnyen és gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem nehezíti el a bőrt, természetes ragyogást kölcsönöz. Hipoallergén, dermatológiailag tesztelt.

5 árnyalatban kapható

Ár: 9490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 9 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 1000 , Eladó: esztiroxi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a MOM parknál, posta

SzisziAdri

2020. június 11.

Nem tudom, hogy mások mit várnak egy BB krémtől, de szerintem nagyon jó kis fedése van. Nekem eléggé zsíros lett tőle a bőröm (nem hidratáltam alá, a felkenés után fél órával már úgy néztem ki, mintha most léptem volna ki a zuhany alól), viszont szárazabb bőrűeknek tökéletes választás... ezért kap 3 pontot. Az ára borsos, de sokáig elég. Lehet belőle mintát is venni ami kb. 1 hétig elég, ajánlom mindenkinek próbaképpen. Nagyon szerettem volna, hogy működjön, de nekem sajnos nem vált be. A téli hónapokban újra próbálom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Judittttt

2019. március 25.

"semmi, de tényleg semmi fedése nincs" - bocs, de ez egyszerűen nem igaz. :D Ez egy BB krém. Nyilván nem alapozó fedése van normális esetben egy BB krémnek. De igenis határozottan van neki fedése. Én nem minden nap használok az arcomra sminket, mármint alapozót vagy BB krémet, az utóbbi években már kb csak BB krémeket használtam, de azokban is a legtöbben annyi a szemét összetevő, hogy már gondoltam, itt az ideje valami igazán prémium, állatkísérlet és szemétmentesnek. Erre esett a választásom, mivel a fő gondom az egyenetlenség, a néhai pattanások, és főleg tág pórusok, mitesszerek, mindemellett csak simán legyen jó a bőrömmel a cucc, ez jónak tűnt, jó véleményeket olvastam, aztán az Organic Harmony boltban sok segítség és próba után (nagyon ajánlom a helyet, tényleg nagyon segítenek, hogy ne a rossz árnyalatra költs el pl egy tizest, meg más nagyon jó dolgokat is árulnak) megvettem a porcelain árnyalatot. Amikor kis adagot teszteltem belőle még a Zuiit próbáltam, de az nekem túl masszív volt, és fullasztós érzés kicsit, kiemelte a pórusokat, a száraz részeket. Ez az Inika viszont szépen eltüntette a pórusaimat, nem emelte ki a hibákat, és egyenletessé tette a felszínt. Igenis van neki fedése, azért elég máshogy festek, ha rajtam van, meg ha nincs. BB krém fedése van neki, normális bb krém fedése. Még azokból is a közepesnek mondanám, mégcsak nem is a legenyhébbnek. :D Szóval nekem fura, hogy hogyan élhette meg valaki ezt fedés nélkülinek, nem tudom, ott miylen hiba csúszott a gépbe, de nekem ez olyan állítás, mintha valaki a helia d régi bbjéről azt mondaná, hogy nem is kukacosodik.

A cucc király. Enyhe-közepes fedés, könnyű, nem fullasztó viselet, hétköznapokra, akár két rétegben alkalomra. Szépen egyenletesíti a bőrképet, beleolvad, tényleg könnyen beszívja egy részét a bőr az értékes összetevők miatt, de a szín, a fedés marad, és rettentően természetes összképet kelt. Nekem csak az a bajom, hogy nem szépesebb a színskála. A porcelain a legvilágosabb, éppen hogy jó nekem, pedig vannak nálam fehérebb bőrű lányok, ja és ez inkább rózsaszínes, nekem meg inkább sárgásabb vagy neutrális kéne. Szerencsére azért igazodik a bőrszínhez, de vakon senki ne rendelje, nagyon kipróbálni érdemes kateg. Pont ezért is mondom, hogy van azért fedése, különben mindegy lenne, melyik színt kenegetem magamra, nem? Közben még a porcelain-nál is látom, hogy lehetne neutrálisabb, de azért nem vészes, de látom, hogy nem telitalálat az árnyalat. Ha teljesen eltűnne, vagy nem lenne fedése, nem látnám ezt a kis különbséget, hogy ugyan világosságban oké, de neutrálisabb kéne legyen egy picit. Sötétebb bőrűeknek van vagy 5 szín, nyugi :D Megint csak a világos bőrűeket veri az élet :D Nekem eddig nagon bevált, semmi rosszat nem okozott a bőrömön, egyszerűen kellemes és kényelmes, természetes viselet, megéri az árát. Remélem, hosszú tévon még szépít is. Egyelőre nagyon szeretem, és örülök, hogy megtaláltam ezt a márkát, remek termékei vannak az Inikának. Ajánlom azoknak, akik bőrtökéletesítésre keresnek valamit ami könnyű, természetes, de azért van látszata, és a lehető legkíméletesebb.

Mindehhez talán annyit, hogy én mindig aláhidratálok mint mindennek, ennek is. Talán ez kell hozzá, hogy ne csak beszívódjon. De szerintem ez már egy bőrápolási alap, hogy hidratálóval nyitom és zárom a napot, már csak a fényvédelem miatt is. Hiába bb. Az számomra nem azt jelenti, hogy ez alá nem kell semmi, hanem azt, hogy ez kíméletesebb a bőrhöz, enyhébb fedéssel, mint egy rendes alapozó. Egyébként én nem drágállom. Normális esetben az ember 1-1,5 pumpálást használ belőle, így sokáig elég lesz vsz. Nagyon prémium ami mind a csomagolásban, mind a designján, mind az összetevőin látszik. Sajnos az a helyzet, hogy ha az arcról van szó, meg arról, hogy mit kensz rá napi szinten, a minőséget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. augusztus 4.

A bőröm sajnos messzemenően nem hibátlan, és ettől a krémtől se lesz az, viszont valami elképesztően szép összképet eredményez. Olyan súlytalan és finom, hogy gyakorlatilag észrevehetetlen az arcon. A krémet felkenve először egy kicsit megijedtem, mert mintha alapozó lett volna, és néhány percig úgy láttam, hogy megül a bőrömön (fényvédő után kentem fel). Na de azután gyakorlatilag "eltűnt", szinte egybeolvadt az arcbőrömmel, és a férjem is (akinek ez egyébként nem szokása) elismerő megjegyzést tett. Az Inika egyéb termékeit is használni kezdtem, és a tapasztalataim alapján jó szívvel tudom ajánlani a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

pappevi

2018. április 19.

Háááááát... Őszintén? Fantasztikus és hibátlan! Őszintébben? Ne, inkább hagyjad, ne vedd meg.

Hozza a magas árkategóriás termékeknél elvárt megjelenést. Igényes kivitelezés és hasonlóan igényes beltartalom- csodásak az összetevői!
Az első gondolatom, amikor megfogtam a dobozát az volt, hogy ez rohadtul picike!!! Majdnem 10 ezer forintért?
Najó, nem lesz gond, amúgy is azt olvastam, hogy kevés is elég belőle Egy pumpa a kézre. Nos ekkor jöttem rá, hogy a honey árnyalattal lehet, hogy mellényúltam - ez inkább az én napsütötte színem, mint a jelenlegi lárva megjelenés. Noh nem baj - gondoltam, bár ez átlőtte az alap elképzelésemet arról, hogy olyan bb krémet veszek, amivel a szemem környékét is tudom sminkelni.
Ezzel sajnos nem lehet. Különleges cucc viszont. Felkened és 3 pillantás múlva a bőr egyszerűen elnyeli. de ezt értsd szó szerint - nincs mit már kenned, mert semmilyen nyoma nem marad a bőrön. Hazudok igazából marad- teljesen hidratált lesz a bőr és kap egy (gondolom innentől árnyalattól függően) bronzos színt és csillogást. Természetes.
Ami számomra meglepetés volt az az, hogy semmi, de tényleg semmi fedése nincs. Ez egy bőrtökéletesítő készítmény és ez szokatlan az eddig használt bb krémeimhez képest. Az is igaz, hogy azok nem natúr kozmetikumok voltak.

Következtetésképpen: Nagyon drága és kevéske cserébe viszont kapsz egy csúcs hidratálót, amitől ragyogó lesz az amúgy egészséges (patti és hegmentes) bőröd.
Ja, és rájössz, hogy nem feltétlenül kell az egész fejedet le bb krémezni, mert a nélkül is jól mutat a bőröd!! **)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

bingus86

2017. október 6.

Ha csak egy dolgot tarthatnék meg a neszeszeremből, akkor ez lenne az!Nem tudom elképzelni nélküle a napom. Csodálatosan táplál,fed, a bőröm teljesen megváltozott,mióta ezt használom,pedig évek óta igyekszem organikus sminket választani. Teljesen megéri az árát,kétszer ennyiért is megvenném gondolkodás nélkül. Ha állatkínzás és kemikáliák nélkül lehet ennyire tökéletes terméket készíteni, akkor ez más cégeknek miért nem megy????
Sokkal jobban fed,mint sok alapozó,de nem maszkosan,mert finoman beissza a bőr. Én a nagyon világos bőrömre a Nude árnyalatot választottam és nagyon bevállt! Tényleg kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég lesz:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Pocok1972

2017. augusztus 9.

Még sose használtam ilyen kevés BB krémet! Annyira kevés kell belőle hogy az egy csoda. És fed rendesen, amennyire egy BB krémnek kell. Mondjuk a felviteli technikája más mint az eddigieknél, ezt nem lehet csak úgy zsupsz kinyomjuk feltenni. Ezt fel kell szépen türelmesen tapicskolni, de az eredmény megéri. Nagyon természetes, no make up make up készíthető vele, és nem érzed egész nap, hogy mossuk már le, még nagy melegben sem. Este lemosás után érezni, hogy egész nap hidratáló is, nem csak csak ott volt. A 4 ml mennyiség kevésnek tűnhet de kb. 2 hónapra tuti elég lesz. Saját primerével használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nono1322

2017. július 25.

Nagyon tetszik az illata, az állaga, a színe. Hihetetlen szépen belesimul a bőrbe. Nagyon könnyű, ugyanakkor pont megvan az a fedése, amire szükségem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

rosetta5

2017. június 22.

Évközben az Inika folyékony alapozóját használom, de a nyári melegben jobban szereti a bőröm a könnyű bb-krémeket. És ez egyszerűen frenetikus! Egyrészt bb-krémhez képest szuper a fedése, másrészt nagyon jól hidratál, nem nehezíti el a bőrt. Odavagyok érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

mate

2017. március 13.

Meglepoen jol fedo BB krem,sok alapozo fedokepessegevel felveszi a versenyt. Szepen,egyenletesen eldolgozhato.
Szinben sajnos nekem egy kicsit sotetebb arnyalatot sikerult valasztani,de ez az en hibam.
En batran ajanlom azoknak,akiknek nincs sok takargatnivalo az arcan. Probaljatok ki!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Lásd Tripeptide-32

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.