Inika

Ár:   10290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 10290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Naurel.hu, 10290 Ft

Vidd fel megtisztított arcbőrödre és élvezd a kókusz-, jojoba- és sárgabarackmag olaj, valamint az aloe vera  kényeztetését, melyhez a levendula-, a bergamott- és citrommirtusz olaj ápolása párosul.

A vegán sminkalap az OFC organikus minősítésével rendelkezik. A teljesen természetes összetevőket tartalmazó készítmény mentes a mesterséges adalékanyagoktól.

Ár: 10290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
bebecske22

2019. június 12.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a primert! Egyébként úgy általában az Inika termékeit. Alapozót enélkül soha többé! Csodásan előkészíti a bőrömet és az összetevői fantasztikusak. Az alapozó sokkal tartósabb, amióta primert használok előtte/alatta. Először kis mintát próbáltam, de már megvettem a nagy kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

natulcien

2019. május 14.

Sminkmániásként rengeteg primert próbáltam, és azt kell mondjam nekem ez vált be legjobban. Száraz bőrre, extra bőrhibák nélkül, minimál pórusokkal ez egy tökéletes hidratáló primer, amin szépen terül az alapozó. Ami nagyon hasonlít hozzá a https://kremmania.hu/kremek/too-faced-deluxe-hangover-replenshing-face-primer . Szinte tökéletesen ugyanaz. Engem nagyon meggyőzött az Inika márka, már kb. 1,5-2 éve használom a termékeiket és nagyon elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Pocok1972

2017. augusztus 9.

Csodálatos ez is, teljesen beleszerettem az Inika cuccokba :) nem tudtam, hogy egy smink lehet annyira könnyű, hogy nem is érezni. Nagyon el van találva, még ebben a nagy melegben is helyén maradt amit rátettem, simán kibír vele a smink 12 órát pedig aztán rólam minden lefolyt ebben a nagy melegben. Eddig :) ajánlom mindenkinek, bár van egy ára de szuper termék, nem tudok mást mondani, csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Soly77

2017. július 4.

Nem estem tőle hasra, most nyáron nekem ez sok, ezért sem pontozom le nagyon. Gyönyörűek az összetevői, de valahogy zsíros érzetet hagy maga után. Ha hűvösebb lesz az idő ujra nyilatkozom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

lysza1985

2017. március 21.

Az illata nagyon tetszik, de vagy ettől vagy a poralapozótól kijott a homlokomon2 pattanás is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Nancika

2017. január 28.

A szintén ausztrál Nude by Nature primeréhez hasonlóan önmagában ez sem állja meg a helyét. Ráadásul az illatuk, színük és az állaguk is szinte ugyanolyan. Sőt, igazából, ahogy egymás mellett a kezemre nyomtam őket, a nővérem nem tudta megkülönböztetni őket egymástól, mintha ugyanaz lenne a két primer. De még én sem, pedig hónapok óta NbN (vagy puroBIO) primert használok.

A hatásuk is hasonló: alig van különbség a pórusaim méretében miután felviszem a primert. Viszont a bőrszínemen és felületemen egységesít valamennyit. Azonban amint felkerül az arcomra az alapozó: látványos a pórusaim méretének különbsége a primerrel készült és a primer nélküli sminknél. Éppen ezért, ahogy a Nude by Nature primerét is szeretem, így ezt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

aivil

2016. december 8.

Először az összetevőibe szerettem bele. Mióta használom, azóta pedig egyszerűen ne tudok betelni vele. Annyira jót tesz a bőrömnek. Szépen ápol és egy fantasztikus alapot képez az alapozó alatt. Emiatt úgy vettem észre, hogy sokkal tovább tart a smink és szebb, egyenletesebb a fedés. Az Inika nálam nyerő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

hessviky666

2016. október 7.

Egész jól teszi a dolgát, ahhoz képest, hogy organikus, tényleg egységesít. Tartósabbá teszi nekem az alapozót (Inika az is). Picit lehetne nagyobb a kiszerelés is. Illetve az árát is sokallom, de végül is rendben van. Szépek az összetevői, erre is tudom mondani, hogy tökéletes viselet akár egész nap, egész héten! Flakonja abszolút elnyerte tetszésemet a pumpás kialakítással illetve a matt dizájnnal! Hozzáteszem, ezt az Inika hivatalos webshopjából rendelt termékek mellé kaptam ajándékba 30 ml-es kiszerelés. Így mindenképpen megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Nono1322

2016. augusztus 3.

Bevallom, én korábban azt sem tudtam, mi az a báziskrém, így nem is használtam. Aztán egy ingyenes sminktanácsadáson kipróbáltam és egyből beleszerettem. Amellett, hogy csodásan ápolja a bőrt, tökéletes alapja az alapozónak. Nem is értem, hogy hogy sminkelhettem korábban nélküle. Imádom az illatát is. Nem ragad, nem nehezíti el a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

rosetta5

2015. december 11.

Soha nem használtam korábban sminkalapot, azt sem tudtam, mire jó. Egy sminkes ismerősöm javasolta, hogy egyrészt szépen táplálja a bőrt, másrészt az alapozót sokkal szebben, egyenletesebben tudom felvinni, ha előkészítem az arcomat. Annyira bejött, hogy azóta már a második tubust használom. Érzem, ahogy szinte újjászületik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice