Inika

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 7 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Naurel.hu, 6190 Ft

Krémes állagú rúzs shea vajjal és jojobaolajjal, valamint ricinus-, avokádó- és argánolajjal, karnauba- és kandelilla viasszal. Tündöklő árnyalatait ásványi pigmenteknek köszönheti.

Nem tartalmaz - a bíborpajzstetvekből nyert - kármint, illetve semmilyen állati eredetű összetevőt. Mentes a káros adalékanyagoktól.

Ár: 6190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nessy

2021. október 20.

Pink Poppy tulajdonos vagyok, nagyon szép és telt szín szerintem, korallos beütésű, de nem sárgítja a fogakat, szóval telitalálat!
Nem szárít, viszonylag tartós is, nem kenődik el, könnyű felvinni. Imádom, hogy kármin-mentes!

Up.: két csillagot leveszek, mert egy év után megkeményedett, túlságosan viaszossá vált, majd el is tört. Egy ilyen árkategóriájú rúzsnál szerintem ez nem megengedhető. A rúzsceruza jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

rosetta5

2017. október 13.

Csajok, ez a rúzs telitalálat! Végre az első olyan készítmény, amely amellett, hogy tartós és gyönyörű a színe, nem cserepesíti ki az ajkaimat. Úristen, mennyit szenvedtem ezzel korábban. Egyik rúzs sem mutat túl jól a töredezett bőrfelületen. :) Kétféle árnyalatot használok, de már ki is néztem újabb színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Lilla777

2017. június 2.

Nemrég olvastam egy riasztó cikket arról, hogy a rúzsokban mennyi nehézfém van. Akkor határoztam el, hogy mostantól csak bio rúzst választok. Az Inikát nem ismertem korábban, de nagyon tetszettek a szebbnél-szebb árnyalatai. Háromféle színben rendeltem meg. Totál odavagyok értük. Egyrészt nagyon tartósak, másrészt hihetetlen gyönyörűvé varázsolják az ajkaimat. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.