Innisfree

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: s05, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Gazdag habzó arctisztító, mely 5.5-ös pH-jának köszönhetően kiegyensúlyozza a bőrt. Antioxidánsokban dús áfonyát, glicerint és allantoint tartalmaz.

hambi

2019. október 22.

Amíg volt, nagyon szerettem, főleg az illatát és az állagát. Nem szarított. De most hada labora váltottam, kevésbé illatos és jobb is így talán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Grumpi

2019. október 7.

Nekem sajnos hatalmas bukta!A jeju iszapos változatát imádom de ez nem vált be.Az illata rettenetes,gyümölcsre egyáltalán nem hasonlít.Este használtam,reggelre mindíg tele lettem apró,fehér kis patanással és nem szokta meg a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

anitaa17

2019. október 3.

Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert különösebben nem érzem a hatását, viszont rosszat sem tudok róla mondani. Második lemosóként, a smink eltávolítását követően használom. A szemek környékét érdemes jó nagy ívben elkerülni, mert nagyon tud csípni. Az illata inkább citromos, mint áfonyás, és kevés kell belőle, mert elég sűrű, tömény lemosóról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

tjudesz

2019. augusztus 17.

Most rendeltem először az Ebay-ről.Hamar ideért,már nagyon vártam.Volt már más koreai lemosóm,de ez sem rossz! Nagyon sűrű,alig tudom kinyomni a tubusból,és tényleg kevés kell belőle.Szépen habzik,kellemes az illata.Picit húzódik az arcom utána,de nem zavaró.Azt még nem tudom újrarendelős lesz-e,de adok neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

BoBogika

2019. május 19.

Évek óta ezt a lemosót használom. Nagyon sűrű "krém". Nagyon kevés kell belőle, kb egy évig elég nekem. Második lemosónak használom, és maximálisan elégedett vagyok.
Egy furcsaságot én is tapasztaltam, mégpedig azt a réteget, amit arcmosás után hagy. Bár ez engem egyáltalán nem zavar.
Amíg lehet kapni, újra és újra ezt fogom megvásárolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Amíg lehet kapni, újra és újra ezt fogom megvásárolni :)

selmeczireka

2019. május 18.

Imádom, sok koreai arctisztítót próbáltam már, a legtöbbel elégedett is voltam, de ez kiemelkedően jó. Krémes állagú, nagyon kellemes habot képez, gyönyörűen tisztit, alig kell belőle egy borsónyi mennyiség. Mivel én több lépésben tisztítom meg az arcomat, így azt nem tudom, hogy a sminkkel is elbánik-e, bár igazából ezt nem is ígéri. Nagyon kellemes visszafogott illata van, egyáltalán nem szárít, élmény használni. Most azon agyalok, hogy újraveszem, amúgy eBay-en egyes előadóknál már 6-7 $-ért hozzá lehet jutni, szóval az ára is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Bettiiyy

2019. április 18.

Tegnap végre megérkezett, így első két használat után leírom, ami még frissen bennem van, aztán ha változik valami, frissítek. Eddig szappant használtam arcmosására - tudom, hogy rossz, de volt egy csomó Mannás, és el akartam használni. Nekem nem volt csikorgós érzés a szappannal való arcmosásánál, mint sokan mondják, de ez az arctisztító valami álom! Össze sem lehet a kettőt hasonlítani érzetre. Olyan könnyedebbnek érzem tőle az arcbőrömet, vagy nem is tudom. Nem tudom leírni ezt az érzést, amit ez az arctisztító okoz a szappanhoz képest. Mintha levegőt kapna, ápolva lenne, de nagyon kíméletesen, puhán. Hihetetlen finom érzés.
Magát a tisztítót kinyomni a tubusból nehezen tudom, ami rossz pont, de azért túlélem. Ezért biztosan nem fogok pontot levonni. (Nem tudom, hogy azért ilyen nehéz kinyomni, mert új, vagy mert ilyen alapból, és nem vagyok hozzászokva.)
Az illata nagyon kellemes, először teafás és szép lassan átvált valami citrusosba. Nagyon kevés elég, nagyon jó habzik.
Viszont, ami furcsa nekem, és nem tudom ez lehet-e, de azóta tapasztalom, mióta ezt használom; olyan mintha maradna leöblítés után is a tisztítóból az arcomon. Ahogy felteszem a tonikot, elkezd fehér hab keletkezni. Nem sok, de azért észrevehető. Pedig kétszer is lemostam az arcomat, és akkor is a toniknál habzik.
Ezt leszámítva eddig nagyon tetszik, de ezt a habosodást nem tudom hova tenni. Ha nem tudom rendesen lemosni az arcomról, akkor lehet új arctisztító után nézek, de ezt mindenféleképpen elhasználom. Ez az első arclemosóm Koreából, és első lemosónak, eddigi összehasonlítás nélkül nagyon jó, és egy új univerzumot nyit meg a "sötét középkori" micellás vizes-szappanos arctisztítós világomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

oti78

2019. március 29.

Citrusos illatú, nekem nagyon tetszik. Az állaga szilárdabb, mint a lemosók többsége, de ez nem okoz problémát. Arctisztítóval és anélkül is használom. Imádom. Újravevős a fényvédőjével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Hiriel

2019. március 17.

Kedvencemmé avanzsálódott, még a COSRX Low pH lemosóját is lekörözte nálam, pedig azt hittem, az lesz az igazi. De aztán jött ez... másodszorra vettem újra, gyengéden tisztít, nagyon jól habosodik, nem lesz utána csikorgós a bőröm, igazi élmény vele arcot mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

netcicus01

2019. március 8.

Nekem sajnos annyira nem jött be, pedig nagyon sokan dicsérték. Valószínűleg a glicerin miatt nagyon fura szaga lett utána az arcomnak. Nehezen habosodik fel, nehezen tudom lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.