Innisfree

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   $7
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaktinta virágszirom kivonattal.

Parabén-, szilikon-, ásványi olaj-, talkum mentes.

Izar

2016. március 13.

Első sikerült véletlenül egy rossz árnyalatot (Azaleas) berendelnem. Nem rossz, de nekem a rózsaszínek nem állnak valami jól.

Másodjára végre sikerült beszerezni a hőn áhított Garden Balsam árnyalatot, és ő lett számomra minden idők egyik kedvenc ajakkencéje. A szín: ragyogó narancsos korall, ami némileg már neonba megy át, és gyönyörűen felélénkíti az arcom. (Sárgás tónusú a bőröm, úgyhogy jöhet minden, ami korall.)

Az állaga is szuper, könnyed, és sokáig megszínezi a szám még azután is, hogy a nedvesebb része már lejött.

Az illata kissé növényes (stílszerű, ha már az árnyalatok virágok neveit kapták), de engem mondjuk nem vesz le túlzottan a lábamról.

Összességében szuper termék, azaz lenne, ha valahol nem hagytam volna el... :-(
Biztosan ott van valamelyik táskám alján, és fogadom, hogy a legváratlanabb időben fog előbukkanni, de addig is összeszorul a szívem, akárhányszor csak rágondolok, hiszen olyan tökéletes, és úgy szeretném használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Összességében szuper termék, azaz lenne, ha valahol nem hagytam volna el... :-(

judit.krasznai

2014. augusztus 15.

Ez most érkezett meg, Azaleas színben, és azonnal ki is próbáltam :D A tartósságról még lesz update.
Eddig csillagos ötös - az illata egyszerűen isteni, és érzésre is olyan, mintha rózsaszirmokat pakolgatna magára az ember :D
Hagyni kell rétegenként megszáradni - ez amúgy kellemes érzés.
Három réteggel értem el azt a szín intenzitást, amit a Lipfinity hasonló színe eggyel tud, viszont se nem szárított, se nem képzett semmiféle réteget a számon.
Szinte túl szép, hogy igaz legyen, ha a helyén marad, következő körben jön a legsötétebb árnyalat is! :)

Update: hát láttam már ennél tartósabbat is, de nagyjából olyan hatást ér el, mint a hasonló színű Estée Lauder-rúzsom, ami fél óra alatt köddé válik. Ez olyan 2-3 órát bír, de mivel kellemes használni, és nem csúnyul meg az újrakenéstől, nem rovom fel neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Hagyni kell rétegenként megszáradni - ez amúgy kellemes érzés.

szueszti

2014. július 10.

A garden balsam árnyalatot rendeltem, Az ára 1000 Ft körül van. Imádom. A tubus fura narancssárga, de a szájfény annyira természetes és üde. Ha ezt használom letagadhatok 5 évet és annyira egészséges külsőt eredményez. Olyan mint egy szerelemes kis tavasztündér. Az illata is mennyei és nem irritál. A tartósságától nem kell túl sokat várni, de minden világosabb ajaktintánál ezt tapasztaltam. Nem vettem még látatlanban ilyen jó sminket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Alice83

2014. április 21.

Két csodás szín birtokosa vagyok: azaleas és camelia..
Mindazt tudják a mit egy ajaktintától elvárok, tartós és szépen színez..kissé krémes (tehát nem áttetsző zselés) engem az állaga a kedvenc essences szájfényemre emlékeztet..szoktam pírnek is használni, mert könnyű elkenni és szép élénk, nem kopik..szemhéjra sem rossz, nem irritál..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Két csodás szín birtokosa vagyok: azaleas és camelia..

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Színezék. Lilás piros.