Innisfree

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2017. április 26.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros bőrre kifejlesztett fényvédőkrém és primer, mely megelőzi a pattanásos bőrtünetek kialakulását.

Erjesztett élesztő, szerves napraforgóolaj, szerves Jaejeu zöld tea kivonatot tartalmaz.
Paraben-, pigment-,mesterséges illat-, ásványolaj-, etahnol-,s, benzophenone-,állati eredetű összetevő mentes.

Anheszenamon

2018. január 25.

Az illata kellemes, állagra is rendben van. Először fehér réteget képez az arcon, de pár perc múlva beszívódik. Tényleg nagyon mattít, ami nem is lenne gond, mert zsíros a T-zónám, viszont hiába hidratálok alá, akkor is szárítja a bőrömet, ráadásul nem tudok rá normálisan sminkelni mert csúnya csomókban összegyűlik az alapozó a homlokomon, az államon és a szám körül. Nagyon csúnya látvány.3-4 alapozóval is próbáltam, meg CC krémmel is, mindig ugyan olyan ronda a végeredmény. Hiába próbáltam nedves Beauty Blenderrel, alapozó ecsettel, kézzel, sehogy nem lett szebb. Lehet, hogy nyáron lenne megfelelő ez a termék, amikor zsírosabb a bőröm, de nem tudom, hogy eláll e addig. Elhasználgatom, de nem fogom újravásárolni. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Annak jó lehet aki nem sminkel rá, illetve tényleg nagyon zsíros a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

phoenix

2017. május 29.

Nagyon nem szerettem. Látható fehér réteget hagyott az arcomon, ráadásul iszonyatosan szárított, pedig kifejezetten zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Vanília

2017. április 29.

Még nem csalódtam koreai termékekben és ez az egyben fényvédő, egyben primer termék is csodás szerintem. Szépen, éppen kellemesen mattít, nekem abszolút nem túl sok, nem sápaszt és nem szárítja a bőröm - bár ez utóbbi a hidratáló krémnek is köszönhető, amit alákenek (anélkül lehet, hogy szárítana kicsit). Csak azért nem fogom újra rendelni, mert közben rájöttem, hogy a szintén koreai CC krémem ugyanúgy tartalmaz fényvédőt, így tulajdonképpen felesleges alá is sunblock-ot használni. De amúgy csodás portéka.
Update-ként és korrekcióként a fenti véleményhez csak annyit, hogy igenis szükséges a fényvédős CC krém alá fényvédőt használni - köszi, Tara95:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

ABarbara

2017. április 13.

Zsíros bőrre megfelelő választás lehet, szépen mattít, felvitelkor fehéres réteget hagy maga után, de könnyen beszívódik.
Az egyetlen negatívuma, hogy nem minden alapozóval / BB krémmel működik együtt, ki kell tapasztalni, különben "cakey finish" lesz a vége (az alapozó egyenetlenül összegyűlik bizonyos helyeken).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Csucsi08

2017. március 2.

2017. 02. 21. Jelenleg a nem mattító testvérét használom. Gondoltam rá, hogy ezt is megveszem (nyárra), de annyira durva mattításról, meg szárazságról beszél mindenki, hogy nem tudom költsek-e rá.... Általában a T vonalban átfényesedik az arcom, illetve az orrom melletti orca rész is, de az szám körül viszont száraz foltjaim vannak, ha nem hidratálok eléggé... Nagy dilemma! :)

2017.03.02. Végül mégiscsak megrendeltem, de már az új változatát, ami mind névben, mind külsőben is megváltozott, úgyhogy majd oda fogok véleményt írni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

eclipse

2017. január 8.

Ez az elso koreai fenyvedom, es hat teljesen mas kategoria, mint amit itthon kapni lehet naptej neven. A tubus nagyon tetszik, matt, es furan lapos es szelesebb, mint amihez kremek teren hozzaszokott az ember. A krem maga tortfeher es suru, nehezebben eloszlathato, mint egy hidratalokrem, ezert celszeru reszleteiben bekenni vele az arcot, nem egy nagy nyomasbol egyszerre. Az illata visszafogott, kellemes. A tartossagra nem lehet panasz, kibirja az egesz napot, es futas kozben sem izzadom le magamrol. Szepen mattit, nap vegere sem zsirosodtam ki, de mindenkeppen kell ala hirdatalo! Elso alkalommal nem kentem ala, es le is mostam, mert hidratalo nelkul egyszeruen nem mukodik ez a cucc. Sminkelni jol lehet ra.
Egyvalami miatt nem 5 csillag: felkenve a borre nagyon feher. Ez igy telen meg elmegy, mert a ruhak miatt nem latszik, hogy elut az olivaba hajlo bortonusomtol, sot meg elvezem is, hogy olyan porcelanborom van tole, mint amilyen alapbol sosem volt es nem is lesz :) :) De nyaron tutibiztos ugy neznek ki benne, mint valami bohoc. Tudom, hogy ez a fizikai fenyvedok sajatossaga, de azert kutatok meg egy kicsit, hatha van kevesbe Hofeherkes a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Lexiii

2016. október 13.

3x használtam, de nagyon nem jött be. Nem az én bőrtípusomra lett kitalálva. Az OK, hogy lemattítja a T vonalam, de nagyon kiemeli a száraz részeket, pedig aláhidratálok elég rendesen. Mindegy, ezt még kordában tudom tartani, mert hámlasztok, viszont az így is fehér bőrömet még jobban fehéríti, főleg ha annyit viszek fel, amennyit azért nem ártana egy fényvédőből. Sajnos nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

tara95

2016. augusztus 22.

Még nem írtam véleményt?! Hát hogy lehet ez? :D A kedvenc, all time fav. Én már nem tennék mást hozzá, a csajok leírtak mindent. Esetleg azt, hogy télen szerintem szárítani fog, de akkor úgyis hidrofilt használok, olajakat illetve ehhez is lehet keverni hidratálót, kipróbáltam. Amíg gyártják, nem fogok váltani.

Up: kénytelen vagyok átírni, ahogy jön az ősz, kiemeli a száraz foltokat és szárít, hiába hámlasztok. Kevéske van még benne, igazi nyári termék de télre váltanom kell. Ettől függetlenül tényleg az egyik legjobb a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Borzee

2016. augusztus 19.

Mindenekelőtt annyit mondanék, hogy már meg is rendeltem belőle az utánpótlást:) Itt vettem egy nagyon kedves Krémmániástól, és nagyon-nagyon megszerettem! Nekem eléggé zsírosodó bőröm van, de ezzel tökéletesen kordában tudom tartani, nagy hőségben estére picit átfénylik, de egyáltalán nem vészesen. Nálam jobban teljesít, mint Paula híres világoskék fényvédője (abból tavaly használtam el egy tubust, de nem győzött meg annyira, hogy újravegyem), ráadásul az ára is kedvező. És ha ennyi jó nem lenne elég, még szépíti is a bőrömet:) Ha lehetne, 10 csillagot is adnék rá, tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

vargadora

2016. július 15.

Nekem nagyon bejött. Szépen mattit, még melegben sem csillog át az arcom. Én csak púdert kenek rá, és azzal szép természetes hatása van, és nem kell újrapúdereznem az arcom. A pattanásaimat szerintem csökkentette, egész szép lett az arcom amióta használom. Az tuti, hogy ragaszkodik a bőrömhöz, mert az arclemosóm kétszerre szedi csak le (ez lehet az arclemosó hibája is). Mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.