Innisfree

Ár:   $2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irish, Módosítva: 2016. október 28.

Ár:   $2
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

A sheavajnak és a különböző növényi összetevőknek köszönhetően mélyen hidratálja a száraz, feszülő arcbőrt.

Ad-Namah

2019. június 10.

Nagyon sok esszencia van benne és nagyon jó a hatása. Hidratál, nem hagy ragacsos réteget a bőrön, és több alkalomra el lehet tenni a zacskóban maradt esszenciát. A bőrpírt lehúzza, és az én bőrömre nagyon jó volt a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Marietta1977

2017. október 2.

Külföldről rendeltem, mivel imádom ezeket a fátyolmaszkokat, rögtön ki is próbáltam.
A shea vaj amúgy is a kedvencem, gondoltam hogy nem lövök mellé ezzel sem. Kétszerre is elég volt a termék. A szemem kicsit csípte, de lehet csak azért mert sokáig fent tudtam hagyni az arcomon.
Nagyon jól hidratált lett a bőröm, szerintem még kipróbálok másfélét is ettől a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

CataKatinka

2017. augusztus 11.

Az összes innisfree maszkkal kellemes tapasztalataim vannak, de legjobban a mézeset szeretem, ez sem volt rossz de az a kedvenc. Érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

mrsgrob

2017. január 1.

Tápláló, visszafogott illatú maszk, ami erősen hidratál. 40-es arcbőrömnek egészen kiváló, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Sisszy

2016. december 31.

Több innisfree maszkot is kipróbáltam már, ez is hozza az elvárt szintet. Puha, selymes arcbőrt kapok, nagyon olcsón. Általában este, arctisztítás után teszem fel kb 15-20 percre és reggelre nagyon szépen egységesíti a bőrömet, kipihent lesz tőle az arcom. Az arcomon maradó krémfelesleget be szoktam még masszírozni az arcomba, illetve a dekoltázsomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Irish

2016. november 15.

A folyamatos kísérletezéseknek hála valamitől nagyon kiszáradt az arcbőröm és sikerült "csinos" pöttyöket is beszereznem mellé. Próbáltam sima sheavajjal kenegetni, de azt túl töménynek éreztem, így végül egy életem egy halálom, kipróbáltam ezt a maszkot. Szinte azonnal megnyugtatta a bőrt. Nem spórolták ki belőle a hatóanyagokat, a tasakban is maradt "lé". Puha arcbőrt eredményezett és nyoma sem volt száradt résznek. Persze egyszeri használat után nem történt csoda, de pánikhelyzetben sokat segített, így részemről megérdemli a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak