Best of Beauty 2019

Innisfree

Ár:   $35   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. június 6.

Ár:   $35
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag tengervizes és a JEJU lávaanyagait is tartalmazó tápláló krém.

Momiji

2019. június 20.

Kis kiszerelést rendeltem meg belőle. Hát imádom. Újra fogom venni. Jól hidratál, könnyen felszívódik, nagyon szép a bőröm tőle. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

elike

2018. szeptember 2.

Egy 15 ml-is mintát használtam el és elvarázsolt az illata-állaga. Nagyon könnyű felvinni, én éjjelre használom, mert elég gazdagnak érzem. Reggelre semmilyen felesleges fényesség, ragacs vagy zsír nincs az arcomon. A párna nyomát látom persze, de az arcom színe szép és üde. Tetszik! Egyértelműen meg fogom rendelni a rendes kiszerelést, bár nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

elfi777

2017. november 1.

Én a deep - változatot használom, de az sajnos még nincs feltöltve.
Tehát a deep: valóban nagyon egyedi illattal rendelkezik, igazi finom, sós-lávás. tényleg érezni valami nagyon enyhe citrusos jelleget is, pazar és gazdag, abszolút igényes.
Testesebb, kicsit nehezebb krém, nyilván ahogy a neve is adja:) ezért inkább estére való, lassabban szívódik be és fénylik is addig, ugyanúgy, mint a nehezebb zöldteás, vagy eco, orchideás, vagy a többi... de ez nyilván nem hátrány, ilyen a mélyhidratálás.
Szóval nagyon szeretem, szerintem szerzek a lotionból is, és imádnám, ha lenne ebből a típusból is többféle nappali verzió, mert így inkább a hideg napokra és olyankor is estére való. Most télen ez lesz a kedvencem, de nyárra ez nagyon sok lenne, (bár kiadnának belőle valami könnyű kis gélkrémet is, hüpphüppp)..

Az a baj az innisfree-vel, hogy úgy hat rám, mint a gyerekre a cukorkabolt: amint meglátok egy új krémet, akajom, akajom, akajom:))))
Mindent egybevetve kiváló ez a sorozat is, hideg estékre ez a krém remek, az illata meg egy álom nekem. Szerintem a sori többi darabja elég lenne nappalra, a krém(ek) meg estére. Asszem ez az ötödik termékcsalád tőlük, amit próbáltam, és mind szuper, képtelen vagyok megállni, muszáj mindet végigpróbálni:))
Ötös, csont nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Én a deep - változatot használom, de az sajnos még nincs feltöltve.

Ötös, csont nélkül.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 19.

2017. május 21.: Ajándékba kaptam ezt a krémet, lányoméktól, Koreából, az élményekkel együtt. Akkor szeretem használni, ha a felszívódásra van elég idő - ami kb. 10 perc - azaz inkább este. Apró, mikroszemcsés összetevőket tartalmaz, amit felvitelkor érezni lehet az ujjaink között, csakúgy, mint a citrusos illatát, ami kellemes, egyáltalán nem tolakodó. A felszívódásig enyhe ragacsos, utána pedig kellemes, bársonyos bőrérzetet eredményez.Gazdag összetevői arra buzdítanak, hogy próbáljam ki a márka más termékeit is.

2017. augusztus 19.: Senki nem használja rajtam kívül ezt a krémet? Kíváncsian várom a véleményeket, mindhiába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Mannitol, Biosaccharide Gum-1, Sucrose

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.