Innisfree

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 5.

Ár:   $8

Finomra őrölt, lágy textúrájú, ásványi alapú pirosító, áttetsző színekben. Formulája révén finoman illeszkedik a bőr felszínéhez, színe sokáig élénk marad.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Funnyface

2017. május 9.

Már egy ideje becsípődött, hogy lila/levendula színű pirosítót vegyek. Nem egy megszokott árnyalat errefelé, koreában azonban mindennapos szín. Nem volt most különösebb oka, hogy éppen ebből a termékből rendeltem, csak az árnyalat számított. Médium light, semleges tónosú bőröm sajnos túl sötétnek bizonyult a levendula színhez...tény az is, hogy a koreai pirosítók jó része nem magasan pigementált, és nagyon gyakran inkább fehér pornak tűnik a bőrömön, semmint egy pirosítónak. Tisztelet a kivételnek, a krémpirosítóik már eggyel pigemntáltabbak. Hát ezzel is ez a helyzet...finomra őrölt por, ásványi és koreai pirosító révén alacsonyan pigmentált. Koreaiak imádják a leheletnyi, vízfestékszerű pirosítást, ami a porcelán fehérségű bőrön látszik. Úgy hogy, minden fair, ivory bőrű társamnak ajánlom ezt a lehelet könnyedségű pirosítót. Én közben nem adom fel, hogy a levendula színt is láthatóvá tegyem bőrömön, levendula színű krémpirosítóval párban már lehet, hogy elő tudom csalni. Gondoltam arra is, hogy talán tónus javító púdernek is jó lehet ez a termék...
Nincsen baj a termékkel, működik amúgy, csak ez az árnyalat az én bőrömön nem látható. Nem tudom, valószínű a többi világos árnyalat is hasonló, inkább csak és kizárólag világosbőrűek ajánlom. Sötétebb árnyalatok általában jobban látszanak, hétköznapi sminkhez jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.