Innisfree

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: natulcien, az összetevőket feltöltötte: SzapiAnna, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Az ásványi és a Jeju szigeteki összetevők segítségével ápolja és hidratálja a bőrt.

3 finish (matt, félmatt, fényes), 5 különböző fedés (gyengétől az erősig), és 5 árnyalat közül választható ki a megfelelő alapozó.

Ár: 5500 , Eladó: anna990
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy postázom

SzapiAnna

2020. augusztus 25.

Nagyon jó kis alapozó, jól lehet vele dolgozni. Én szivaccsal szeretem eldolgozni, úgy számomra egységesebb felületet képez. Könnyű állaga van, ami különösen tetszik. A boltban azt mondták víz alapú, így bátran használom a pattanásokra hajlamos bőrömön.

Ha itthoni drogériás alapozót veszek, kb mindig valamilyen ivory vagy valamilyen nagyon világos árnyalatot veszek, így ebből a 3.3-as árnyalatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

valencica

2019. május 6.

A 2.3-ból kaptam mintát, az N21 árnyalatból. Vicces volt, amikor felkentem először, mert nagyon világosnak tűnt, de egy kis idő után adaptálódott, és szépen alkalmazkodott a bőröm színéhez. Sajnos a nap végére nekem kicsit cakey lett az orromnál, és picit át is fénylett, pedig lepúdereztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Nittuska

2019. január 24.

Jó kis alapozó ez, 2 árnyalatban van meg
Az egyik :
2.4 N22 , hát ez sajnos picit sötét, ez is elég jól fed és van egy szép egészséges fénye..(bár zsíros/kombinált bőrre azért kell a púder..
Mivel a fényvédőm eléggé fehér réteget hagy, így valamennyire használható az én fehér börömön..

A másik 1.5 N21
Ennek is szuper fedése van, színe is passzolna (bár ez meg egy picit világos)
Viszont valóban matt tehát zsíros/kombinált bőrre szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Jó kis alapozó ez, 2 árnyalatban van meg
Az egyik :

A másik 1.5 N21
Ennek is szuper fedése van, színe is passzolna (bár ez meg egy picit világos)
Viszont valóban matt tehát zsíros/kombinált bőrre szuper!

anna990

2018. szeptember 24.

Nekem ez már a harmadik fajta alapozóm az Innisfreetől. MAC, Estée Lauder DW, és a drogériás felhozatal után ennél a márkánál ragadtam le, töretlen a szerelem. Az Ampoule Intense Foundationt imádtam, de már nem lehet kapni, ezért vettem meg végül ezt, szintén N21 árnyalatban. Az elődjéhez képest ez az árnyalat egy kicsit sötétebb, és egy kicsit rózsaszinesebb, eleinte úgy voltam vele, hogy eladom itt a zsibin, de végül kipróbáltam, és nem is olyan rossz. 2.3-as tipust választottam, tehát közepes fedésű félmatt változatot. 34 faktoros japán fizikai fényvédővel keverve használom, ecsettel viszem fel, nekem így a legtermészetesebb és a legtartósabb. Azt imádom benne is, meg az elődjében is, hogy valahogy máshogy reagálnak a bőr zsírosodására, mint a teljes fedésű, heavy nyugati tesók, jobban tudnak keveredni a bőr olajával vagy én nem tudom, de ezek az első alapozók, ahol nem tapasztalom a nap végi cakey-effektust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

natulcien

2018. április 20.

Az Innsifree az egyik kedvenc koreai márkám így ki kellett próbálnom ezt az alapozót, és nem okozott csalódást. A legszimpatikusabb az benne, hogy mint a leírásban is olvasható, a finish, a fedés és az árnyalat egyénileg összeválogatható. Én a legtermészetesebb fedést, és a fél matt természetes finisht választottam a legsötétebb árnyalatban. Tökéletes választás volt, mindenféle szempontból. A 23-as legsötétebb árnyalat pont megfelel a téli bőrszínemnek, a fedés és a finish pont mint ígéret szerint, természetes. Kellemes illat, jó eldolgozhatóság jellemzi ezt az alapozót, ami szerintem ár-érték arányban tökéletes. Az alábbi alapozókhoz tudok viszonyítani: 2 féle Bobbi Brown, 3 féle MAC, Guerlain, Shiseido, Pupa, Paulmoise, Holika holika. NAgyon jó kis alapozó ez, mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag