Innisfree

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 6.

Ár:   $12
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• természetes ásványi és menta kivonattal
  • elfedi a pórusokat és apró hibákat
  • faggyúszabályozó hatással
  • bőrmegvilágító hatással

Nem tartalmaz parabéneket, talkumot, mesterséges pigmenteket, állati eredetű anyagokat, ásványi olajat és mesterséges illatanyagokat.

Kiszerelés: 8,5 g

dora3311

2019. május 16.

Reggel nem ezt a púdert használom, de a táskám alapvető kelléke, napközbeni púderezésre használom. Felvitelkor valóban elég fehér, de néhány perc után már nem látszik. Kb. 2 éve rendeltem akciósan arclemosóval együtt, így az ára szerintem korrekt volt, napi 1 használat mellett viszonylag lassan is fogy. Ezt a kompakt változatát sokkal jobban szeretem, régen a por változata volt meg, azzal nehezebb volt napközben "pamacsolni". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

pacsalia

2019. március 9.

Olyan brutál módon beindította az arcom olajtermelését kb 3 óra elteltével, hogy belenéztem a tükörbe és azt hittem valaki telibe öntött 100liter libazsírral. borzalmas! egy légy elcsúszna a homlokomon :) soha egyetlen termék ilyet velem még nem tett. :( rá sem bírok nézni többet!!!
emellett túl van árazva, 11 dollár enyhén szólva magas ár ezért a borzalomért. maradok a 6 dolláros kis misslyn mattító fixáló púderemnél, nála még nem találtam jobbat eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

dorkaszabo14

2019. február 11.

Hát, nem nagyon értem, hogy mire jó is ez a púder. Az oké, hogy mattít (kb 2-3 órán keresztül), de nekem is nagyon kínai púderes hatása van. Sokkal világosabb, már-már fehérebb lesz tőle az arcom. Persze az is lehet, hogy szimplán nem az én bőrömhöz lett kitalálva (egyébként még csak kreolnak sem mondanám magam..). Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Bagette

2019. január 25.

A legislegjobb púder, amit valaha használtam :) Már számtalan adagot elhasználtam belőle több év alatt és közben sok más ázsiai/nem ázsiai, különböző árú terméket próbáltam, de nem értem magam, minek... :D Ilyen finomra őrölt, jól mattító de nem szárító, tényleg színtelen púdert amivel nuku vakolt hatás, még nem találam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

anna09

2018. december 29.

Nem csodaszer, de nem is rossz. Nekem átfnyesedik előbb utóbb tőle az arcom, de könnyű újra felvinni. Jjók az öszetevői és a fehér szín miatt könnyen illik az arcszínemhez is. Nem okoz foltos, poros hatást mint sok púder, így amig nem találok egy szuper tökélete púdert, őt 5*ra értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

anneshirley

2018. szeptember 1.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Amikor felviszem, szép az összhatás, de néhány óra múlva csúnyán, porosan beleül a pórusaimba. A zsírosodást nem fogja vissza, mintha még fokozná is (mondjuk, 30+ fok van). Mivel olcsó és az összetevői is egész szépek, egy próbát megért. A kiszerelése táskabarát, ha ez valakinek szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Dolcedia

2018. június 8.

Röviden imádom;) nem lesz az a liszt hatás ,bele olvad szépen a bőrbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Röviden imádom;) nem lesz az a liszt hatás ,bele olvad szépen a bőrbe.

Betti81

2017. augusztus 16.

Nem rossz, de nem is csodaszer. A mattító hatása nekem 2-3 órán át tart. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Egész jó kiss cucc ha az ember tudja hogy kell használni különben úgy fog kinézni mintha bele fejelt volna egy lisztes zsákba :D én egy picit sötétebb színű bb krémmel használom így egész természetes hatást tudok elérni, viszont a matt hatás nem valami tartós max. 2-3 órát ha kibír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

blckrainbow

2017. július 1.

Nekem ez minden pénzt megért. Zsíros a T-zónám, így ez életmentő. Most nyáron kezdtem el használni, és 5-6 órán át matt marad az arcom tőle, ami azért 30 fokban nem kis teljesítmény. Használat után kb. olyan, mintha photoshoppolták volna az arcomat, annyira finom, egységes, sima lesz tőle. A szuperpuha pamacsát pedig imádom!!! A púder fehér színű, de mivel egy minimális mennyiség elég belőle (nem kör-körös mozdulatokkal viszem fel a pamacsra, hanem csak 1-2x belenyomom), az arcon nem látszik, és szépen 'beeolvad' és egységesít. Ugyan így felvitelkor sem 'felkenem', hanem csak odanyomkodom, nem kell sok belőle. Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract