Innisfree

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lanemes, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Jeju-i orchideákból kivont hatóanyagot és antioxidánsokat tartalmazó anti-aging szemkrém a sima, feszes, fiatalabb bőrért. A ráncok csökkentése, a rugalmasság növelése és a bőrtónus javítása által egészségesebbé teszi a szemkörnyéket.

chistani

2019. június 29.

Nagyon szeretem :) ezért megbocsájtom a szilikont és a parfümöt is. A sötét karikákon enyhített (igazából szerintem azokon csak egy jó kiadós alvás segítene), a puffadást szinte teljesen levitte, szép hidratált a bőröm. Reggel és este is használom, nekem szépen simul rajta a korrektorom. Kb. 4 hónapja vagy 5 hónapja használom és még 3/4-ig van, szóval megéri az árát. Újravevős!
Up.: Megnéztem kb. mikor.rendeltem (december) január elején megjött, így kb. júniusig reggeli és esti használat mellett kb. 6 hónapig elég ( meg van benne egy teáskanálnyi). Mostanában azt vettem észre hogy mintha irritálná a szemem, kicsit ég, és hiába kenem be este reggelre nagyon száraz volt a szemem környéke. Nem tudom mitől, eddig használt, nem változtattam a rutinomban semmit. :( Gyanakszom a PEG-re, lehet az kezdte el húzamosabb használat mellett irritálni a szemem. A puffadásokon segített, de a kisebb ráncokat és a sötét karikák maradtak:( összességében azt hiszem nem veszem újra, kipróbálok valami natúrosabb vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Enty

2019. március 21.

Én nagyon szeretem. Este használom, néha reggel is, ha olyan a bőröm állapota. Ha este felkenem, reggel még mindig érzem a bőrömön. Hosszú ideig ott van, azonban ezt nem érzem, csak ha közvetlenül hozzáérek. Reggel csak akkor használom, ha nem fogok sminkelni, ugyanis nekem összeveszik a korrektorommal. Látszólag is nem elegyedik egymással a kettő, úgyhogy ezt nem javaslom olyanoknak, akik egy szárító korrektor alá keresnek valamit, ami megvédi a bőrüket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

cserepeskaktusz

2019. január 9.

Vélemények miatt vettem meg, de semmi különöset sem tapasztaltam. Pont olyan mintha nem használnék semmit. Reggelente száraz tőle a szemem.... Elkenegetem de teljesen felejthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

nemesfalvi.adel

2017. december 27.

Szuper tápláló, de nem kellemetlenül nehéz krém. Nincs semmi erős, zavaró illata. Gyorsan beszívódik és látványos a hatása is.
Mióta ezt használom sokkal szebb a bőr a szemem környékén.
Az ember a pénzéért nagy tégelyt kap, így hosszan elegendő a termék.
Szerintem szuper befektetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Mióta ezt használom sokkal szebb a bőr a szemem környékén.
Az ember a pénzéért nagy tégelyt kap, így hosszan elegendő a termék.
Szerintem szuper befektetés.

Boriskajuliska

2017. szeptember 6.

Egy puha, lágy fehér krémet rejt a tégely. Gyorsan felszívódik és puha feszesebb szemkörnyéket eredményez. Az erborian bamboo arcpermet (amit imádok) után használom, a saját arcszérumával (csak éjszakára). A 30 ml ennyi pénzért megéri, és kb 2 hét alatt érkezett meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Lanemes

2017. július 13.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Szuperül táplál és feszessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Szuperül táplál és feszessé teszi a bőrt.

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Cetyl Ethylhexanoate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Caprylate, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Lauric Acid, Myristic Acid, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polysorbate 20, Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Lauric Acid, Myristic Acid, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.