Innisfree

Ár:   $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   $11
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Cleansing Lotion új változata

Hipoallergén arctisztító lotion érzékeny bőrre, kevés összetevővel. Kíméletesen tisztít, madecassoside tartalma pedig a bőr természetes védőrétegének megerősítéséért felel.

Bőrgyógyász által tesztelt.

Guinevere97

2019. június 28.

Most nézem, hogy nincs is benne szilikon, mert olyan puha tőle a bőröm, hogy azt hittem, biztos van benne :))
Magában szerintem egy jó, kellemes hidratáló lemosó, én elsősorban szárazabb bőrűeknek ajánlanám. Nekem double cleansing-nél nem hozta le az olajos lemosót, így csak reggelente használom. Mindenesetre ár-érték arányban szuper, ahogy az összetevői is és tényleg bababőr csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Stanczi

2019. május 29.

Reggeli arctisztításhoz tökéletes, könnyed állaga van, gyengéd a bőrhöz. Tiszta, hidratált és puha lesz az arcom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

VikiM1987

2018. augusztus 13.

A legszuperebb arctisztító!Az én arcmosásom esténként 3 lépésből áll (micellás lotion+olajos lemosó+és EZ).Arctisztító(miteszer eltávolitó) gumival viszem fel,és tisztítom át vele az arcom,lemosásnál olyan a bőröm mint a selyem.
Egy lemosó sem hidratálta még így a bőröm,és mivel csak este használom,4-5 hónapig elég a 90ml.
Mindíg újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Mindíg újra fogom venni.

natulcien

2017. augusztus 25.

Ebayről rendeltem, és nemsoká fog elfogyni az első adag. Kb. fél évig elég volt, pedig szinte napi használatban volt. Kevés kell belőle, bár én az arctisztítási rutinom utolsó lépéseként használom. 1x.olajjal lemosom a smink nagyját, majd micellás vízzel az olajos maradványokat, majd ezzel a krémmel a maradékot. Nagyon kellemes zárása az arctisztításnak, megnyugtatja a bőröm, és egyértelműen hidratálja, kényeztetni. Vattakoronggal viszem fel, és masszírozom az arcom egész felületén. Siklik a bőrömön krém és szinte be is szívja az arcom az anyagot, a vattakorongon, pedig ott marad minden szennyeződés. Biztosan újrafogom vásárolni, mert nekem nagyon bevált, ráadásul az ára is rendkívül kedvező. Úgy gondolom stabil darabja fog maradni az esti rutinomnak, és tervezek kipróbálni más innisfree the minimum termékeket is. Amúgy a márkától vannak más termékeim is, és mindegyikkel kifejezetten elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.