Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 2.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Moist Cream új változata

Mélyhidratáló krém érzékeny bőrre, hipoallergén formulával. A benne lévő sheavajnak köszönhetően enyhíti a szárazsággal gyakran együtt járó viszketést, a madecassoside pedig a bőr védőrétegének megerősítéséért felel.

Bőrgyógyász által tesztelt.

szeende

2018. november 6.

Nagyon szeretem ezt a krémet, szépen hidratál. Ajánlom mindenkinek aki egy egyszerű hidratáló krémet keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

lianex

2018. július 7.

A kedvenc koreai webshopjaimban kifogyott a az örök kedvenc Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (remélhetőleg nem örökre), így kipróbáltam ezt a krémet. Ugyanolyan jó, mint a Mizon, de sokkal teltebb, sűrűbb krém, őszre-télre tökéletes lesz. Most nyáron viszont nagyon sok, ezért visszatérek a Mizonhoz, aztán hűvösebb időben jöhet az Innisfree krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

lzsoficim

2017. május 13.

A legjobb hidratáló. Hihetetlen, hogy találtam egy krémet, ami intenzíven hidratál, de nem tartalmaz káros összetevőket s nem komedogén. Ez így egyszerre nem szokott menni. S tegyük hozzá, hogy nevetségesen olcsó is egyben.
Egy baja van, de elnézem neki: nehezen lehet kiimádkozni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Egy baja van, de elnézem neki: nehezen lehet kiimádkozni a tubusból.

Vanília

2017. április 8.

Jó katona ez a krém, megrendeltem, használom és kedvelem. Nagyobb érzelmeket nem váltott ki belőlem és ezért nem is fogom valószínűleg újrarendelni, ui. nem tűnik ki semmivel, sem az illatával, sem az állagával, sem a hatásával. És télen valószínűleg kevés is lenne a bőrömre. DE nincs semmi gond vele, szépen teszi a dolgát. Szerintem rendben van ár-érték arányban és megbízható négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Nittuska

2017. március 30.

2017 Febr 27.
Akciósan 2600 Ft-ért vettem Ebay-en.
Valóban jó, könnyű kis hidratáló.

UPDATE :
Nem rossz kis termék, szép összetevős, jó csomagolás.
Jól hidratál, de még nem tudom, hogy újra veszem e, kicsit sokallom az árát :D
Sztem ennyit tud a Mizon Hyaruronic Ultra Suboon Cream is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

2017 Febr 27.
Akciósan 2600 Ft-ért vettem Ebay-en.
Valóban jó, könnyű kis hidratáló.

UPDATE :
Nem rossz kis termék, szép összetevős, jó csomagolás.
Jól hidratál, de még nem tudom, hogy újra veszem e, kicsit sokallom az árát :D
Sztem ennyit tud a Mizon Hyaruronic Ultra Suboon Cream is :)

Rittus89

2017. február 4.

Csodás ez a hidratáló. Olcsó, nem irritál, állagra is tökéletes. Nem zsírosít. Mar újra is rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Meszti

2016. október 29.

Alapvetően próbálom megtalálni az olcsó de jó minőségű termékek között a számomra megfelelőt. Nem hinném, hogy olcsó húsnak...
Egy könnyű, fehér hidratáló krémet kapunk, ami nem irritál, pár perc alatt beszívódik. Az, hogy nem pattogok ki és lángol a fejem, egy hatalmas csillagos ötös!
Kicsit nehézkes kinyomkodni a tubusból.. olyan lassacskán csurdogál. De sajnos nem elegendő a hidratálása hűvös időben! Mérföldkövekkel jobb mint egy drogériás hidratáló ( azok marják az arcom..)
Még keresem az igazit..
. Érzékeny, kevésbé száraz bőrűeknek, egy natúr hidratálóként elegendő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Még keresem az igazit..
. Érzékeny, kevésbé száraz bőrűeknek, egy natúr hidratálóként elegendő lehet.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Propanediol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.