InstaNatural

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

20% C vitamint, 2,5% retinolt, 2% szalicilsavat és 3,5% B3-vitamint tartalmazó tápláló szérum

• Segíti a tiszta, fiatalos bőr elérését.
  • Pórusfinomító- és tisztító hatású.
  • Egységesíti a bőr tónusát és textúráját.

bobekecske

2018. január 21.

Heti 1-2 alkalommal használom, picit intenzív lenne többször, de így nagyon látványos hatással van a bőrömre. Látványosan lehúzza a pattanásokat, kitisztítja a pórusokat,, frissebbé, feltöltöttebbé teszi a bőrt.
Az illata nagyon kellemes citrusos, gyorsan beszívódik. Mivel este szoltam használni, nem tudom, mennyire lehet rá sminkelni.
A magasabb fényvédő használatára különösen figyelek, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

A magasabb fényvédő használatára különösen figyelek, ha ezt használom.

OOKakadu

2017. március 23.

Kicsit az az érzésem ennél a szérumnál, hogy a jóból is megárt a sok. "Hú ebben minden bennevan, akkor biztos nagyon jó lesz", gondoltam anno, de azóta tudom, hogy ezeket az összetevőket ésszel kell kombinálni. Az állam pattanásos, ott használom és egész jól müködik, szerintem javult a bőröm állapota, amióta ezzel kenegetem. Viszont az arcom többi részét erősen irritálta, és most nem a szemkörnyékre gondoltam, azt ilyen cuccal meg sem közelítem. Az illata citrusos, nem zavaró, a pipetta kifejezetten kellemesen használható. Újra nem venném, kidobni sajnálom, akkor még kenegetem kicsit. De vannak sokkal jobb termékek is ennél, hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Tardie

2016. december 29.

Ez a szérum oké... Viszont amit nem értek az az, hogy miért ilyen magas a ph-ja? (7 vagy több)
A c vitaminos szérumuknak is ez a baja. Hiába van benne a SAP, ami a c vitamin egy stabil formaja, annak is 5-6 os ph kellene hogy azt tegye amiért felkenjük!!! Arrol nem is beszélve, hogy ilyen magas ph nem jó a bőrnek hosszú távon!
Szépek az összetevők de amiért vettem arra nem jó!
Még mindig a Siker szérum a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Szépek az összetevők de amiért vettem arra nem jó!
Még mindig a Siker szérum a legjobb!

gabbica

2016. május 4.

update: Most fogyott el az első üveg, 2,5 hónapig volt elég, heti 3-4 alkalommal használva. A bőröm 360fokos fordulatot vett, évek óta nem volt ilyen tiszta és szép, rengeteget küzdöttem érte és ez a termék egy csodaszer! Pattanásaim hírből sincsenek, ha 1 véletlenül próbálkozik 1-2 nap alatt meg is gondolja magát. A ráncocskáimon is javított kicsit, persze nem tűntek el, de kevésbé mélyek, ennél többet szerintem csak a botox tud. De aminek a legjobban örülök, hogy egészséges, üde, tömör a bőröm, tél vége és a folyamatos hámlasztás ellenére kicsit sem vagyok sápadt vagy fakó! Most a retinolos tesójának az érkezését várom, de ha hiányozni fog a bha, akkor vissza fogok térni ehhez.

márc.1: Ohh imádom, jelenleg a kedvenc kozmetikumom lett, röpke 2 hét után, olyan látványos a hatása. Az utóbbi időben elég rossz állapotba került a bőröm, nem változtattam semmit a bőrápolásomon, úgyhogy a kor számlájára írom....Főleg, hogy olyan lassú folyamat volt, hogy pár hónapja kezdett csak feltűnni, amikor 1-2 évvel ezelőtti képeket megnéztem, hogy na jó most miért nem így nézek ki? Korábban nagyjából probléma mentes bőröm volt, egy bb krémmel tökéletes természetes baba arcot tudtam magamnak varázsolni. Persze mindig odafigyeltem rá. Aztán szépen fokozatosan elkezdtem szürkülni, sápadni, fénytelen lenni, egy-egy pattanás is megjelent,végül kb állandósult, komedók az államon, tág pórusok az orromon. Mindig volt rá magyarázatom, hogy ó csak tél vége van, ó most voltam beteg, ahh múlthéten éjszakáztam és még nem pihentem ki magam, vagy csak azok a bizonyos napok miatt van. Hát nem, akár a fejem tetejére is állhattam, nem volt annyi alvás, a bevált kence és smink, hogy elégedett lehessek a bőrömmel.
Aztán 2016 eljött és elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább, nem törődök bele, igenis még lehet üde a bőröm, 30 évesen nem kell elásnom magam. Ennek fényében tettem egy próbát többek között ezzel a szérummal. Én 2 naponta használom most, egyrészt nem tudtam, hogy a retinolt hogy fogja bírni a bőröm, másrészt felváltva használom a 8%os aha hámlasztómmal, hogy a kettő együtt ne legyen túl sok. Már a hámlasztás is hozott némi javulást, nah de ez a szérum valami csoda! Tisztul a bőröm, egységesebb, tömörebb, kezd életteli színe lenni, vééégre! Most ott tartok, ha kisminkelem magam végre elégedett vagyok az eredménnyel, és remélem ez még csak a kezdet....
Maga a szérum fehéres, halványsárgás folyadék. A pipetta nekem pont egy arcra való adagnyit szív fel, de nem szabad egyszerre kinyomni, mert nagyon folyós az állaga, könnyen szétfolyik az ujjak között, én három részben szoktam elosztani, két pofi és homlok. A bőröm egyből beszívja, nem ragacsos, nem szárít, nem irritál és szemkörnyékre is szoktam kenni.Fincsi grapefruitos az illata.
A 30 ml szerintem elég sokáig elég lesz, még alig fogyott belőle valami 2 hét alatt, tippre 3 hónapig legalább ki fog tartani. Az ára szerintem teljesen rendben van, igazából többet is kiadnék érte szó nélkül, szállítással együtt került 8-9 ezer forintba azt hiszem.
Tuti, hogy marad egy jó darabig, már szemezek a többi szérumával is a márkának, ha sikerül a pattanásokkal és miteszerekkel leszámolnom, lehet nyárra másikat fogok kipróbálni. Sőt a krémjeik is csábítóak és sokkal olcsóbbak a most használt estée lauderemnél....Szóval nagyon örülök, hogy sikerült felfedeznem ezt a szérumot, engem lehengerelt, meggyőzött, megvett kilóra, akarom a többi termékét is! Végre látom a fényt az alagút végén,maxiötcsillag

update: továbbra is imádom, nagy lelkesedésemben sikerült is túlzásba vinnem a használatát. Kiróbáltam a napi szintű használatot, nekem így sok volt. A szemkörnyékemet nagyon irritálta és kiszárította a bőröm, valamint a pattanásaim is előbújtak. Most ismét minden másnap használom csak, és így tökéletesen működik.Tanulság, hogy nem szabad telhetetlennek lenni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Retinol

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.