InstaNatural

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajos arclemosó olíva-, napraforgó-, rozmaring- és szójabab-olajjal. Eltávolítja a felületi szennyeződéseket, sminket, elhalt hámsejteket anélkül, hogy megbontaná a bőr természetes védőrétegét.

Lencseee

2018. március 22.

Lehet élni double cleansing nélkül, de minek?:-) nagyszerű olajos lemosó: sűrű, jól terül, jól tisztít, kevés kell belőle...szóval, egyszerű, de nagyszerű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

nszolnoki

2017. december 7.

Nagyon jó kis összetevőkkel rendelkező arclemosó olaj! Sárgás, sűrű olaj, 3 pumpálás a kezembe, ezzel törlöm át a száraz, esti smink-rászáradt bőrömet. Egyáltalán nem csíp, a szempillát hosszan lehet vele masszírozni. Leolvaszt mindent, de tényleg mindent. Igazi panda eyes, maszatpanni vagyok tőle! Az illata nekem kellemes, kicsit széna szag, de úgyis lemosom, lehetne felőlem bármiyen. Utána microszálas, langyos-nedves arctisztító kendővel törlök le minden olajos-sminkes koszt. Ezt még nem habzó lemosó követi, megint langyos vízzel leöblítve, megint kendővel utánatörölve. A maradék - nincs nagyon - micellás víznek esik áldozatul, én azt is leöblítem. Utána first essence. Voilá, esti arctisztítás. Ezt az instanaturalt nagyon megszerettem, még próbálok más olajos lemosót vagy melting balm-ot is, de gyanús, hogy állandó tagja lesz a stábnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.