InstaNatural

Ár:   $20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az InstaNatural korábbi C-vitaminos szérumának megújult változata, új összetétellel, új csomagolásban. A C-vitamin + ferulic sav + E-vitamin hármas ebben is megtalálható. Új összetevők az édesgyökér kivonat, ginkgo biloba kivonat és a hólyagmoszat kivonat.

Ár: 4500 , Eladó: YJudit
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával is tudom küldeni vagy személyes átvétel lehetséges stb.
Gerbo01

2019. október 27.

Első C vitaminos szérumom, így nincs összehasonlítási alap, de nekem nagyon tetszett, tömörebb lett a bőröm és kevesebb pattanás jött ki amíg használtam. Nyáron inkább egy másik szérumot használtam a fényérzékenyítő hatása miatt, de télre lehet újrarendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

kabocika

2019. március 19.

A lányommal mindketten használjuk, én nappali és éjszakai krémem alá. Kellemes állagú, illatú, nem irritáló szérum, ami hatékony a pattanások, mitesszerek ellen. Mindenkinek ajánlani tudom, akinek vegyes vagy zsíros bőre van! Kedvenc termékünk, csak nehéz beszerezni, múltkor Angliából online drogériából rendeltem és sajnos megvámolták, de az ebayen rendelt termékekre nem szabtak ki vámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Aliko

2018. december 15.

Hiába érzékeny a bőröm nem csípett. A használata könnyű az illata isteni. Az első c-vitaminom szóval igazából nincs összehasonlítási alapom. Nagy különbséget nem tapasztaltam de szerettem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

wokky

2018. július 16.

OST szérumom cseréltem le erre, a sok jó vélemény hatására. Használata valóban kényelmesebb - nem kell a hűtőhöz rohangálni, kellemesebb - citrus illata felüdülés az eddig használt c vitaminjaim erős fémes szagához képest, azonban hatását egyáltalán nem éreztem, arcom szürkébbé, fakóbbá vált. Hatóanyaga nem L-Ascorbic Acid hanem SAP (Sodium Ascorbyl Phosphate), valószínűleg pozitív tulajdonságai és az én bőrömön való hatástalansága is ennek köszönhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

anneshirley

2018. június 23.

1 üveggel használtam el belőle, ami mindennapi használattal nálam majdnem 4 hónapig tartott. Pozitívumok: olcsó, szépek az összetevői, praktikus a csomagolása, és nem irritálta a bőrömet. Az illata enyhe, citrusos, engem nem zavart. Nem szárított, de nem is hidratált. Negatívumok: 0 hatását tapasztaltam (elsősorban folthaványításra vettem, és nem történt semmi e téren), alapozóval hajlamos volt nem összeférni, ha egy kicsit többet tettem fel, további visszataszító a gyártó cég marketingje. Tudtam, amikor megvettem, hogy a külföldi oldalakon megjelent "áradozó" vélemények többsége szponzorált, de az olcsósága miatt gondoltam, egy próbát megér. Megjegyzem, az sehol nincs feltüntetve, hogy milyen arányban tartalmazza az aktív összetevőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Loona

2018. május 8.

Egy üveggel használtam el belőle még tavaly, a használatát magát szerettem, de hatását nem igazán érzékeltem.

Reggelente használtam, közvetlenül arcmosás és tonizálás után. Kicsit kocsonyás-híg gélszerű, narancssárgás szérum enyhe citrus (elsősorban narancs)illattal, amitől mindig olyan érzésem volt, mintha valami frissen facsart gyümölcslevet kennék az arcomra - nem undi-értelemben, kifejezetten kellemes volt használni. A pipetta jól adagolt, a cucc pár perc alatt beivódott, nem hagyott ragacsos érzetet, nem okozott sem azonnali irritációt, sem póruseltömődést vagy pattanást. Viszont semmi másból sem érzékeltem, hogy használom, hatása ugyanis egyáltalán nem volt... én pattanás utáni foltok halványítására használok C-vitaminos szérumot, és azokban a hónapokban, amikor ezt használtam, a foltjaim tökéletesen ugyanolyan mértékben halványodtak, mint amikor még nem használtam C-vitaminos szérumot, vagy amikor elfogy és még nem sikerült beszerezni utánpótlást. Így hiába olcsó és hiába volt kellemes használni, fölösleges és olyasvalami, ami egy másik, hatékony termék elől foglalja a rutinomban a helyet. Ez alapján nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Agnyecko

2018. február 21.

Egy üveggel használtam ebből a szérumból, de nem volt látványos a hatása, bár tény, hogy nincsenek pigmentfoltjaim, meg pattanásaim sem. De azt az állítólagos ragyogást sem tudtam meglátni magamon, ezért mást kerestem és még mindig keresek helyette. Amúgy az illatát, állagát én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Judit5814

2017. december 8.

Reggelente használom a C-vitaminos tisztítója után. Kezdetben enyhén csípett, de már szinte nem is érzem. Szépen világosítja a bőröm. Most rendeltem a freulic és hialuron savval kiegészített változatát. Kíváncsian várom annak a hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Emiii

2017. szeptember 30.

A harmadik féle C vitaminos szérum, amit kipróbáltam, de eddig ez a leggyengébb. Volt, hogy egy hétig elhagytam a használatát, de meg sem látszott, hogy valami hiányozna... a szagával nem vagyok kibékülve, de legalább hamar elillan.
Biztos nem veszem újra, feleennyiért pedig már találtam jobb szérumot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Biztos nem veszem újra, feleennyiért pedig már találtam jobb szérumot is.

Lencseee

2017. augusztus 30.

Azt hittem, hogy nem fog tetszeni, miután megéreztem az illatát. De az illata, valamint a "megfizethetősége"ellenére, nagyon szépen teszi a dolgát az elmúlt 1 hónapban. Néha reggel és este is ezt kenem magamra, nagy kedvvel. Persze nem egy olyan intenzív "fiatalítónak tűnő" hatássall van a bőrre reggelre, mint a retinolos szérumok, de a c vitaminos kence már kirobbanthatatlan része lesz a rutinomnak. (Bármennyire is fals eredményt ad az ár-érték aránya alapján ítélni, egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni tőle, nekem ez így 5 csillag.) Lassan, de biztosan teszi a dolgát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ferulic Acid, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

A gólyaorrok nemzetségébe tartozó növény kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.