Intimissimi

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Intimissimi üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. június 17.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Intimissimi üzletek

Ár: 1700Ft/5ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

fioretta

2021. február 16.

Nagyon finom púderillat, igazi nőies darab, de mértékkel használandó különben túl "nehéznek", túl soknak érzem. A tartóssága kiváló. Ahhoz képest, hogy nem tűnik egy bonyolult, gazdag illatkompozíciónak, hanem egy viszonylag egyszerű (de igaz szuper) édes-púderes illatnak, túl magasnak találom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

sammy

2021. január 21.

Nagyon hasonlít a Puro Talco-hoz, csak a P.T. mívesebb és erősebb darab, nekem az már sok is a púderből. Ez viszont így pont jó...
Kár, hogy az üveget megváltoztatták, a fenti képen lévő jobban passzolt hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Kár, hogy az üveget megváltoztatták, a fenti képen lévő jobban passzolt hozzá.

Dottir

2019. október 7.

Mikor először megszagoltam a márkaüzletben, nem akartam elhinni, hogy ez ennyire finom. Azonnal megvettem, ennek már sok-sok éve, és azóta is a legkedvesebb púderillatom. Vagyis ő a púderillatom. Nagyon szeretem még a Montale-tól a Powder Flowers-t, de az túl sok néha, poros, fojtó, erős. Ez lágy, finom, kicsit régies hangulatú (egyszer egy férfikollégám az irodámba belépve teljesen elalélt tőle és hosszan elemezgette, hogy régi idők púderfelhője jut eszébe róla), kicsit bébihintőporos finomság, nagyon tartós. Az egyetlen amit nem bírok benne, hogy az összes üvegem porlasztófeje befuccsolt, és kicsit kínlódás kivarázsolni a levet az üvegből egy idő után. A kupak is gyatra, de a tartalom abszolút nagyonsokcsillag.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Hanna10

2019. január 29.

A legpúderebb illat amit valaha éreztem..De sajnos nem lett szerelem ezért mennie kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

rb09

2018. október 11.

Esetleg ha van valakinek eladó...... 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Esetleg ha van valakinek eladó...... 😍

Piscinke

2018. szeptember 25.

Családi nap volt az oviban, és míg fiam barátjának az anyukájával beszélgettem, megcsapott valami finom illat. Valami púderes gyönyörűség, ami nem csak simán hintőpor, hanem vegyül bele egy kis antik hatás, egy kis Nivea krém, egyszóval valami rendkívül finom kompozíció. Megkérdeztem tőle, mi ez, és innen sikerült beazonosítani. Hát olyannyira rákattantam, hogy tegnap még kezdődő vesegörcsökkel is elvonszoltam magam az Intimissimi üzletbe, hogy fújjak egy tesztert, és biztos legyek abban, hogy név szerint melyik az, amelyikre vágyom:) Az tuti biztos, hogy amint tehetem, beruházok egy üvegre. Ez valami olyan óriási szerelem, amilyenre talán még nem is volt példa. Ezer csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Csillabillakamilla

2018. június 25.

Nagy kedvencem. Most vettem meg másodszor. Imádom a púderes illatokat. Másik nagy kedvenc a Montale Powder Flowers.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

Kisangyalcsillag

2018. június 11.

Mint a púderes illatok kedvelője, kapva kaptam az alkalmon az üzletben egy fehérnemű vásárláskor és megvettem ezt az illatot. Ott a boltban lévő illat nagyon tetszett... ez volt az.... De otthon a bőrömre fújva..... nekem szinte ugyanaz a szúrós, erős púderillat, mint a Villerosi Teint de Neige,vagy a Profumum Roma Souvissima...Szinte bántó az orrnak. Semmi lágyság, semmi finomság.
A Prada iriszéhez szerintem semmi köze. Az egy fenséges, elegáns, gyönyörű illat.
Szóval, nekem ez egyáltalán nem tetszik. Gondoltam lakásillatosítónak jó lesz, de ott is zavart. Így eladtam egy kedves lánynak, akinek bejönnek ezek az édes, erős púderes illatok..😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

ReiraShiver

2018. január 2.

Imádom ezt a púderes, egyedülálló illatot. Nagyon megtetszett nekem, tartós, örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

mariann33

2017. szeptember 21.

Egy kedves krèmmániás jóvoltából birtoklok egy kis mennyiséget,épp tesztelés alatt van,de azonnal megtetszett!
A kedves előttem szólóval egyetértek,ugyanis amikor kifújtam,egy az egyben Prada Infusion d'Iris,de nem a sima hanem az Absolue.Èn azt ismerem,lehet a simára is hasonlít,mert az Intimissimi kissé édeskésebb mint az Absolue,es azt kell mondjam hogy tartósabbnak is tűnik egyenlőre.
Örülök hogy van mód itt csereberèlni mert gyöngyszemekre lehet bukkani!
Ez egy finom édes krémes íriszes illat.
UD.Mégsem lett kedvenc.Nagyon édes az èn orromnak és kissé műanyag.Persze csak nekem.Érzem hogy jó;sőt nagyon is jó de magamon én a finomabb,lágyabb illatokat kedvelem,amik eggyé tudnak vàlni velem és nincs semmi kis mellékzönge.A márkától meg különösen jónak mondható.Marad az 5 csillag mert nagyon tartós.
UD.09.21.Műanyag vagy sem,hiányzott...Nincs egy édes illatom sem mert nem szeretem.De ez valahogy más,ez jól esik,talán mert nem az a tömeg illat.Közben elhasználtam a Prada Infusion d'iris absolue-t és mindig az Intimissimi jutott eszembe.A baj csak az,korántsem egy olcsó altetnatíva,pedig rajtam szinte ugyanaz a két illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Örülök hogy van mód itt csereberèlni mert gyöngyszemekre lehet bukkani!
Ez egy finom édes krémes íriszes illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool