IsaDora

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Douglas

Alapozó és korrektor egyben. Elfedi az apróbb bőrhibákat, ráncokat, kiegyenlíti a bőrtónust. Krémesen finom textúrája rugalmasan illeszkedik a bőrhöz, használata egész nap tartós hatást biztosít. Aktív összetevőinek köszönhetően élettel telivé és hidratálttá varázsolja a bőrt.

6 árnyalatban kapható

Vic

2019. szeptember 20.

Még nem használom valami régóta. DE ami eddig kiderült: nagyon kellemes viselet, jól fed, nem maszkos,nem kopik le nap közepére az arcomról. szépek az összetevői, a csomagolása is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

cstimi93

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem! Double wear helyett kerestem kicsit könnyebb de tartós alapozót nyárra.Nagyon jól teljesít és egyáltalán nem irritálja a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Matzee

2018. október 12.

Legjobb alapozó,amit valaha használtam.Tartós, maximálisan fed, megfelelő ecsettel gyönyörűen felvihető, valódi álom!évek óta újravevős, és nem is kísérletezem mással ( évekig kerestem a megfelelőt minden árkategóriából)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0