KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melda, az összetevőket feltöltötte: Okoska68, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, könnyű rúzs, ami teltebbé varázsolja az ajkakat. Teljes színhatás, fényes finis, kényelmes viselet.

10 színárnyalatban kapható, a hozzá illő kontúrceruzákkal a még tökéletesebb hatásért.

Újdonság teszt: IsaDora Lip Desire Sculpting Lipstick

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

im

2018. március 9.

Nekem az 51 Bare Pink van meg a 2018-as Spring Atelier kollekcióból, tesztelésre kaptam. Nem kertelek, a szín, a forma, az állag, a hatás – mind meggyőzött. A rúzs metszése miatt nagyon egyszerű szépen kitölteni az ajkakat, szerintem fölösleges a kontúrceruza. Könnyen siklik az ajkakon, nem csúszkál. Nyomot hagy a poháron, de túlél egy óvatos evést, kulturáltan kopik. Nem ápol, nem lehet ezzel kiváltani a napi ajakápolást, de nem is szárít. Selymes fényűnek mondanám, szerintem a finis és az árnyalat is szép. Nincs ízesítve vagy illatosítva, megvan a maga enyhe, sajátos illata, fölvitel után már nem érződik. Egyetlen hibája, hogy bár a kupak kattanással kerül a helyére, tehát biztosan, táskabarátan ül a helyén, a rúzsceruzát nem lehet teljesen visszatekerni a henger belsejébe. Eddig még megúszta a “lefejezést”, de nincsenek illúzióim, ha a saját ügyességemről van szó.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

whitemerci

2017. december 17.

Kellemes szatén fényű, jól pigmentált, és szépen fedő rúzs, de nem látszanak teltebbnek tőle az ajkak, viszont nem is szárít. Kényelmes viselet, de nagyon fognak. Ennek a rúzsceruzának a kupakja pont belesimul a ceruza felületébe, vastagságába, és szorosan is tart, ezért sokkal stabilabb, mint a twist-up matt lips változat, ahol egy szimpla durung, vastag kupakkal zárják le a rúzst. Ott tényleg villámgyorsan lepattan a kupak mindenféle erőbehatás nélkül is, de ennek a változatnak pont elfogadható a belesimuló zárókupakja, és így hordozhatóbb is.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

dorottyatth

2017. december 3.

Nagyon pigmentált, és csodás textúra. Gyönyörűen fed, és ápol :) Nem szárítja az ajkaim.
Nekem a Fuschia árnyalat van és a hozzátartozó ceruza. Így brutál sokáig tart :)

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Chayenne

2017. július 5.

Én már nagyon szemeztem az összes színnel a Douglas-ban. Aztán amikor vásárlásra került a sor nagyon nehezen döntöttem, mert több árnyalat is volt, ami nagyon de nagyon bejött. Hosszas vacillálás után a MARSALA árnyalat mellett döntöttem, mert ilyen árnyalatból nem voltam annyira rúzsok terén ellátva.
Egy percig sem bántam meg. Kaptam hozzá akciósan ceruzát is. Nagyon szeretem, mert különböző árnyalatokat tudok kihozni belőle. Ha csak kicsit kenek fel egy Nude-os alapra, akkor pici maszatolás szájberágás eredményeképpen csodás mattos gyengébb bordós árnyalat keletkezik.
Ha telibe kenem, akkor hozza a maga csodás élénk mélybordós színét.
Tartóssága nekem pont megfelel, pont akkorra kopik le, amikor pont újrakenném. Nincs erős szaga (bocs illata), mert némely rúzsnál az kifejezetten zavar (közel az orrom :-))
Abszolút 5 csillag

Chayenne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Ha telibe kenem, akkor hozza a maga csodás élénk mélybordós színét.
Abszolút 5 csillag

Aleysa

2017. március 21.

Rum Raisin és Mulberry van meg. A Rum Raisin a boltban csodaszép volt, elképesztően állt, nem bolti fényben viszont elég sötét :-) Azért csalódott nem vagyok. Gyönyörű mind a két szín, tartós, szépen megfogja az ajkakat. Enni-inni nem ajánlott vele, de ettől nem megyek falnak. Amitől idegrohamot kapok viszont az a csomagolás. Nem lehet betenni a táskába, mert lejön a kupak és ezek a gyönyörűségek összekennek mindent meg letörnek. Minőség rendben, engem sem szárít. De a csomagolás miatt muszáj egyet levonnom.

Aleysa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Sancsa

2017. február 4.

Marsala árnyalat van meg nekem, gyönyörű a színe, tartós, szépen kopik, bár valóban sokáig tart. Nálam étkezést is kibírt. Ugyanakkor nem szárít, kellemes viselet.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.