IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikamasszazs, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes lakklemosó

• Pillanatok alatt eltávolítja a körömlakkot
  • Formaldehid mentes
  • Nem fogja meg a bőrt
  • Virágillatú

kozmetikamasszazs

2017. április 2.

Nagyon praktikus és sokáig elég, könnyű vele lemosni a lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

Nagyon praktikus és sokáig elég, könnyű vele lemosni a lakkot.

beautyanna

2016. november 27.

Egész nyárra elég volt egy doboz, nagyon sokat lakkozok. Könnyen és gyorsan használható, praktikus volt pl. bevinni melóba, és ott megoldani a lakkozást. Úgy van vége egyébként, hogy a doboz aljában egyre sűrűbb és "színesebb" lesz a lemosófolyadék, és ahogy mosnád le a körmöd, látszik, hogy már elszíneződött a lemosó. Szerintem ilyen bogyósgyümölcslé illata van, elég átható, de jobb , mint az aceton. Én nagyon szerettem.Talán az ára az egyetlen, ami miatt nem fogom mégsem újravásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színező anyag. (Piros)