IsaDora

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas

"Praktikus, on-the-go kiszerelés, gyorsan, egyetlen mozdulattal használható! A könnyű, krémes formula finoman simul a bőrre, a szikrázó részecskéknek köszönhetően ragyogóan fényes hatást kölcsönözve. A lágy fókusz hatás elkendőzi a finom ráncokat és bőrhibákat."

01 Champagne Glow árnyalatban kapható

Ingrido

2019. január 6.

Nem vagyok egy highlighter szakértő, nem próbáltam még túl sokat. Ennek nagyon szép a fénye, nem csillámos, építhető, tartós, nem közönséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Andy88

2018. november 15.

Bár nem nagyon használok highlightert, különböző terméktesztekből felhalmozódott, így elkezdtem őket tesztelni. Ez lett mind közül a kedvencem! :) Praktikus kiszerelése van, könnyen lehet használni, és gyönyörű selymes fényt kölcsönöz az arcomra. Miután felvittük, az ujjainkkal egyszerűen el tudjuk tapogatni, és lágyan beleolvad a bőrbe. Minőségi termék, aki kedveli a highlightereket, annak mindenképpen ezt ajánlom! Még úgy is, hogy picit magasabb az ára...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Miposhka

2017. május 24.

Az volt a bajom a porállagú highlighterekkel, hogy nem is látszott semmi, amikor feltettem őket. Mivel nagyon szerettem volna én is azt az éppenhogy látható, kellemes kis csillogást az arcomon, gondoltam megpróbálkozom ezzel. Nagyon elégedett vagyok. Felviszem kis csíkokban, és kézzel eldolgozom. Igazán remek, mert felvíve nincs ragacsos állaga, hanem olyan szépen eldolgozható, mintha csak por lenne. Ha valaha is elfogy, nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene, Isodecyl Neopentanoate, Isononyl Isononanoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491