Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Borotválás utáni balzsam panthenollal, mandula olajjal, aloe verával és körömvirág kivonattal.

Ápolja és nyugtatja a bőrt borotválkozás után. Könnyen eloszlatható a bőrön, és nem hagy hátra zsíros nyomokat.

Bőrbarát pH. Alkoholmentes.

VidaAgi

2020. május 25.

Könnyű, gyorsan beszìvòdik, diszkrèt illatù, jó árban van, megnyugtatja a bőrömet a gyantázás után ès már kialakult piros pöttyökre is hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Verena

2020. január 9.

Kellemes, viszonylag gyorsan beszívódik. Eddig nem használtam after shave termékeket, de mostanság döbbentem rá, mennyit is segítenek :) Ettől a terméktől nem vártam többet egy gyengéd hidratálásnál, azt hozta is, de csodák csodájára még az irritált piros kis foltokat is hamar eltüntette (pedig normál körülmények között napokig meg szoktak maradni). Olcsó is, jó is, mi kell ennél több ?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

kocosfox

2020. január 8.

Nagyon könnyű krém, ezért nekem csak nyáron lesz jó.. vannak krémek amik jobban hidratálnak/nyugtatnak ennél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

palmiii

2019. május 4.

Imádom! Nagyon jó ár-érték arány. Borotválkozás után azonnal használható. Nem csíp, nyugtatja és puhává teszi a bőrt. Nem pattogok ki utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

mspiggy

2018. november 18.

Csodaszer! Viszketésre, pöttyökre, mindenre jó. Megnyugtatja a bőrt. Nem tudtam, hogy szükségem van erre, amíg ki nem próbáltam, azóta meg alapdarab. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

amarie84

2018. június 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nem csak borotválás, hanem arcgyantázás után is szoktam használni, kiválóan nyugtatja a bőrömet és nagyban csökkenti a pirosodást meg a gyulladások kialakulásának esélyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ritcyke

2017. május 16.

Igazából csak úgy találomra vettem, hiszen mindig kipattog a bőröm. Viszont ezzel bekenem egy pár napig, addig nem viszket és utána sincs semmi bajom sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

dorcsideak

2017. március 22.

Nagyon jó kis termék valóban kevésbé pattogok ki borotválkozás után. Egy csillagot le kell vonnom az illata miatt szerintem borzasztó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Ennie86

2016. június 17.

Teljes elégedettség. :) Hamar megszünteti a feszülő/viszkető érzést. Jó az illata. Hamar beszívódik. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

hbrigi25

2016. június 8.

Nagyon szeretem. Könnyű, gyorsan beszívódó krém, ami valóban megszünteti a borotválás utáni irritációt a lábaimon. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak