Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Borotválás utáni balzsam panthenollal, mandula olajjal, aloe verával és körömvirág kivonattal.

Ápolja és nyugtatja a bőrt borotválkozás után. Könnyen eloszlatható a bőrön, és nem hagy hátra zsíros nyomokat.

Bőrbarát pH. Alkoholmentes.

palmiii

2019. május 4.

Imádom! Nagyon jó ár-érték arány. Borotválkozás után azonnal használható. Nem csíp, nyugtatja és puhává teszi a bőrt. Nem pattogok ki utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

mspiggy

2018. november 18.

Csodaszer! Viszketésre, pöttyökre, mindenre jó. Megnyugtatja a bőrt. Nem tudtam, hogy szükségem van erre, amíg ki nem próbáltam, azóta meg alapdarab. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

amarie84

2018. június 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nem csak borotválás, hanem arcgyantázás után is szoktam használni, kiválóan nyugtatja a bőrömet és nagyban csökkenti a pirosodást meg a gyulladások kialakulásának esélyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ritcyke

2017. május 16.

Igazából csak úgy találomra vettem, hiszen mindig kipattog a bőröm. Viszont ezzel bekenem egy pár napig, addig nem viszket és utána sincs semmi bajom sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

dorcsideak

2017. március 22.

Nagyon jó kis termék valóban kevésbé pattogok ki borotválkozás után. Egy csillagot le kell vonnom az illata miatt szerintem borzasztó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Ennie86

2016. június 17.

Teljes elégedettség. :) Hamar megszünteti a feszülő/viszkető érzést. Jó az illata. Hamar beszívódik. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

hbrigi25

2016. június 8.

Nagyon szeretem. Könnyű, gyorsan beszívódó krém, ami valóban megszünteti a borotválás utáni irritációt a lábaimon. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

MelodySweet

2016. május 1.

Jó állagú, átlagos illatú, könnyen felszívódó krém. Nagyon jó érzés a bőrnek, megnyugtatja és feltölti. Nekem bevált, nem is drága, de nem mondom hogy nem próbálok ki másféléket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

panneszka

2016. február 26.

Borotválkozás után általában mindig viszketek. Magamra kenem ezt a jó kis könnyű krémet, ami azonnal beszívódik és semmi bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak