Isana

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A 6% AHA-val rendelkező koncentrátum serkenti a bőr megújulását és finomítja a megnagyobbodott pórusokat.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Örs, fizetés: személyesen, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Qwerty

2022. május 7.

Nem mondhatni, hogy nagy hámlasztó lennék, de vettem egyet, mert néha jól j ön az ilyesmi, és milyen jól tettem. Úgy alakult, hogy le kellett jönnöm mindenféle ajakápolóról, mert bármelyiket használtam, egyre több kellett belőle. Napi egy használatról szépen lassan felkúszott kettőre, majd háromra, négyre aztán nem csak hideg időben, hanem állandóan. A családom többi tagja hírből sem ismeri ezeket a cuccokat és nincs a szárazsággal problémájuk. Egyszer épp automatikusan előkaptam volna a zsebemből valamelyiket, elegem lett és kihajítottam az összeset az első kukába. Elég drága biocuccok, körömvirág, carmexek, avokádós, mindenféle csodaszer repült. Egy színezettet tartottam meg alkalmi fellépésre, de azt sem használtam azóta.
Az utána következő hét rettenet volt, vastag kéreg, szárazság, állandó késztetés, hogy kenjem vagy nyalogassam. Erős voltam, nem tettem. Egyszer kentem rá vékonyan tiszta vazelint, mert volt egy olyan pillanat, amikor kellett, azon kívül csak ezt a hámlasztót használtam 3-4x a héten. Szépen leszedte az elhalt bőröket, 5-10 perc után alaposan lemostam és minden rendben lett. Ennek egy hónapja, azóta nem kellett használnom se hámlasztót, sem ajakápolót. A végeredménnyel elégedett vagyok, elmarad ugyan a mesterségesen fenntartott 100% pihepuhaságtól, de élhető és vállalható az állapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

rouge23

2022. március 10.

Low budget AHA hámlasztó szép INCI-vel, és a dolgát elvégzi, mi kell még? :D Aki tudja mire jó az AHA, az szerintem elégedett lesz vele. Szerintem must-have termék annak, aki kevés pénzből akarja megoldani a bőrápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 10.

Anetty

2022. március 2.

Kb. 1 hónapja használom hetente 2 x, de eddig nem vettem észre semmi különöset.
Viszont az ára nagyon kedvező (főleg ha akciós) és az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Kb. 1 hónapja használom hetente 2 x, de eddig nem vettem észre semmi különöset.
Viszont az ára nagyon kedvező (főleg ha akciós) és az összetevők is szépek.

LUNACICA

2022. február 20.

Az itteni nagyon pozitív véleményeket olvasva döntöttem úgy,hogy kipróbálom,mikor pár hete akciós volt meg is vettem.Hetente 2-3 alkalommal használom,az illata nem a legkellemesebb,mintha erjedő gyümölcs illata lenne,de ez pillanatok alatt elillan ahogy szárad,így ezen könnyen túlléptem.Lemosás után a bőröm nagyon sima lesz mindig,és tisztább is lett az arcom,mióta használom.Szóval én maximálisan megvagyok vele elégedve,biztosan újra fogom majd venni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

sildi

2022. január 21.

Első hámlasztónak számomra tökéletes, nem túl erős, de azért halványíthatja a foltokat kb hetente használom és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

Platina890413

2022. január 12.

Nem gondoltam ,hogy ennyi pénzért kapok egy olyan terméket ami - egyszerű és nagyszerű-. Heti 1-2 alkalommal használom ,úgy vettem észre,hogy szebb az arcom tőle. Pigmentfoltokat nekem nem halványította, de 2 hónap alatt csodát nem várok tőle. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Gaudanecrosis

2021. december 5.

Nem irritál, de nem is nagyon csinál semmit, max egy kicsit mattította a bőrömet. Nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Teokleia

2021. november 14.

Kezdő AHA-ként vezettem be Revox BHA mellé heti egyszer, de nagyon rákaptam. Vizes állagú, nagyon enyhe rózsaillat - eloszlatom, tíz perc pihi, majd lemosom. Nem irritál, gyönyörű fényes és tiszta arcbőrt produkál. Apám szemkörnyéki mitesszereit eltüntette, férjem lábszárán is kezelem vele a pigmentfoltokat, nekem pedig arcon kívül lábszáron segíti a szőrbenövést. Bátran ajánlom, nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Evice

2021. október 29.

Egyenlőre tetszik, amikor felrakom nem érzek semmit, aztán 10perc elteltével kissé kipirosodott a bőröm de nem kellemetlen. Lemosás után teljesen jól rakható rá bármi. Még visszatérek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 29.

Nikolett9

2021. október 11.

Gyakran hámlott az orrom, emiatt akartam kipróbálni. Már egy ideje használom heti 2x, ahogy a használati utasítása is írja, és azóta nem jelentkezett hámlás az orromon, és a bőröm is puhább lett tőle.
Első alkalommal nagyon marta az arcomat, nem is bírtam elviselni 10 percig, de második használat alkalmával már nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone